[MOC] Zapomniane ruiny

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Zapomniane ruiny

#1 Post autor: Mestari »

Wreszcie udało mi się skończyć instrukcję do swojego modułu do Studogrodu z wystawy warszawskiej, na którą (instrukcję) narzekała już zresztą dziś moja żona, że za dużo klocków na raz na krok, i że klocki nie skupione w jednym miejscu tylko dodaję po całej planszy jednoczśnie itp... więc będę robił też bardziej intuicyjną wersję, ale to potem. Dla starych wyjadaczy powinno być ok.

Link do Rebrickable

Z okazji zrobienia instrukcji przebudowałem "wnętrzności", bo w wersji wystawowej była tam radosna twórczość chaotyczna i zaaranżowałem scenkę z gościnnym udziałem rycerza i ducha z misiem :P Mam nadzieję, że się spodoba. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć tu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-11-10, 20:27 przez Mestari, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michallus
Posty: 141
Rejestracja: 2010-08-03, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: michallus
Kontakt:

 

#2 Post autor: michallus »

Bardzo ładna praca i zdjęcia. Detale są urocze. Schody są zrobione bardzo realistycznie, a duszek trzymający misia oddaje klimat duszy małej dziewczynki :D
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 372
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#3 Post autor: Deckard Cain »

Ruiny bardzo zgrabnie wkomponowują się w gruby pień drzewa. Bardzo mi się takie połączenie podoba.
A duszek z misiem z tego co widzę to za duży przeciwnik dla tego rycerza.
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#4 Post autor: bonczyk85 »

Bardzo fajne.
Cieszę się, że udało się wydostać pracę spod grubej warstwy klubowych klocków, którymi ją obudowałem na wystawie (trzeba było ją jakoś wkomponować:)).
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5 Post autor: Mestari »

Dziękuję za komentarze :) Udało się odkopać i dziś lub jutro będę wreszcie mógł się połapać czy i ile mam ze sobą klubowych klocków. Na razie wygląda na to, że zginęła tylko jedna roślinka i mam dwa nadmiarowe zielone plate'y 2x4. Nie wiem tylko komu to potem oddać...

ODPOWIEDZ