[MOC] Pancerz wspomagany

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 914
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

[MOC] Pancerz wspomagany

#1 Post autor: Johan »

Taka pierdółka, powstała jeszcze w lipcu w dwóch egzemplarzach, pojawiła się na makiecie kosmicznej na wystawie warszawskiej, potem brała udział w BrikWarsach. Pewnie na Pyrkonie znowy stanie w BazieKsiężycowej. Bardzo dobra artykulacja nóg, trochę gorsza rąk, ale karabin utrzyma. Próbowałem zamontować zdejmowany hełm, pod którym kryłby się operator mecha, ale żadne z rozwiązań mnie nie zadowoliło.

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Dają radę i zdają egzamin w polu... cóż więcej dodać... doczekały się też pozytywnych uwag od zagranicznej braci na zdjęciach BrikWarsowych na flickerze.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Johan pisze:Próbowałem zamontować zdejmowany hełm, pod którym kryłby się operator mecha, ale żadne z rozwiązań mnie nie zadowoliło.
Ale sama główka minifiga pod tą kopułą by się chyba zmieściła?

Podoba mi się, tylko stopki ma takie... prostackie jakieś : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 914
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

#4 Post autor: Johan »

Głowka minifiga się mieści spokojnie, ale pod kątem wygląda tandetnie. Próbowałem kopułę zaczepić na okrągłego plate'a z otworem 2x2, w którym to otworze znajdowałaby się mała oponka z wystającą z niej główką, jednak połączenie było bardzo słabe, a study wokół główki przy zdjętej kopule zwyczajnie mi się nie podobały. Dlatego też zostawiłem wersję prostszą, ale ładniejszą.

Nie umiem robić dobrych stóp, przyznaję bez bicia :) Te przynajmniej są wystarczająco stabilne, aby stał na nich i się nie przewracał nawet bez plate'a-podstawki, to już dla mnie osiągnięcie.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Fajna konstrukcja tylko nogi trochę "biednie" wyglądają zwłaszcza w porównaniu do rąk ;)

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 914
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

#6 Post autor: Johan »

Tak, coś w tym jest. Można powiedzieć: never forget the leg day :P

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Sirius »

Faktycznie trochę kolos na glinianych nogach, ale w sumie pracuje głównie rękami, a nogi mają dawać mobilność. Na skuteczność nie masz co narzekać, o czym zresztą kiedyś już w pierwszej turze gry przekonał się mój bohater...

ODPOWIEDZ