[MOC] Alternatywny model z Lego 31026

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
zantevski
Posty: 68
Rejestracja: 2015-01-06, 13:05
Lokalizacja: UK Midlands
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Alternatywny model z Lego 31026

#1 Post autor: zantevski »

Witam serdecznie
To moja pierwsza praca prezentowana na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość.
Założenie było proste. Kamieniczka, 3-4 pietrowa, klocki tylko z zestawu Creator Bike Shop & Cafe 31026 i wszystkie muszą zostać użyte, oprócz ludzików i samochodu.
Na parterze sklep rowerowy JT, wyższe piętra to część mieszkalna. Starałem się by wnętrza nie były puste, ale przy ograniczonej liczbie klocków nie było to łatwe zadanie.
Pozdrawiam wszystkich.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Biorąc pod uwagę ograniczenie w ilości klocków - jest dobrze.
Nie jestem pewien tylko, czy w takim wypadku nie jest lepszym pomysłem zrobienie "niższej kamieniczki" za to szerszej z tyłu... mogłaby być bardziej bawialna.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Szuwax
Posty: 113
Rejestracja: 2015-04-20, 19:08
Lokalizacja: Wellingborough/Malbork
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Szuwax »

Ja bym się nie ograniczał do jednego zestawu - to są klocki, trzeba wrzucić wszystkie do wora i wykorzystać jak najlepiej ;). Możemy oczywiście założyć że to Twoje wszystkie klocki. Tak czy inaczej pokazałeś, że to dobry zestaw na start. Zbudowałeś spory budynek.
Moja skromna kolekcja

zantevski
Posty: 68
Rejestracja: 2015-01-06, 13:05
Lokalizacja: UK Midlands
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: zantevski »

Dziekuję za komentarze. Klocków mam oczywiście trochę więcej, ale zabawa była w budowaniu z konkretnej
ich ilości. Z jednej strony ogranicza to uzyskany efekt, z drugiej sprawia frajdę w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań. Trochę mi to przypomina dawne dzieje gdy faktycznie miałem jeden zestaw (744) i kombinowałem jak mogłem by coś z niego powstało.

ODPOWIEDZ