21109 Lego Ideas Exo-Suit [VIDEO]

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#16 Post autor: 3dom »

Ja jestem w stanie udowodnić, że się mylisz ;)

Obrazek
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#17 Post autor: martinb »

Jeszcze 3 dni temu był przeceniony ze 149,99 zł na (chyba) 108 zł. :-) Cena katalogowa to 149,99 zł na S@H. Jeśli chcesz, to jako dowód mogę przesłać Ci fakturę.

Awatar użytkownika
Toa Protodermis
Posty: 60
Rejestracja: 2015-05-31, 17:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#18 Post autor: Toa Protodermis »

A widzicie czyli odpowiedz na zagadkę się znalazła. Kupiliście na przecenie na wyprzedaży na zakończenie produkcji. Ja kupowałem go gdzieś w styczniu, nie pamiętam dokładnie kiedy.


Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#20 Post autor: SERVATOR »

Toa Protodermis pisze:A widzicie czyli odpowiedz na zagadkę się znalazła. Kupiliście na przecenie na wyprzedaży na zakończenie produkcji. Ja kupowałem go gdzieś w styczniu, nie pamiętam dokładnie kiedy.
Czytaj ze zrozumieniem. Na wyprzedaży był po niecałe 105 zł. Normalnie niecałe 150 zł.
Piszesz, że zestaw kupiłeś na S@H. Wejdź na swoje konto i zobacz historię transakcji. To Cię powinno przekonać.
Ostatnio zmieniony 2015-06-29, 07:13 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Toa Protodermis
Posty: 60
Rejestracja: 2015-05-31, 17:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#21 Post autor: Toa Protodermis »

Ale się czepiliscie tej ceny masakra, zamiast podjąć merytoryczna krytykę recenzji. Zestaw kupiłem na allegro, ale zanim to zrobiłem to sprawdziłem wszystkie źródła gdzie jest najtaniej, także S@H i z tego co pamiętam to wszędzie najtaniej bylo za 169.99. Jeżeli olałem ofertę s@h, to może oznaczać, że wysyłka zestawu poniżej 200zl kosztowała 60zl. Także nie wiem czy jest większy sens wspominania tego, bo trzeba by zamówić dwa zestawy żeby dostać ten w swojej cenie jednostkowej.
Ostatnio zmieniony 2015-06-29, 14:51 przez Toa Protodermis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#22 Post autor: martinb »

Jeden kupiłem w listopadzie 2014, a drugi w lutym 2015 i za każdym razem via S@H i było to 149.99 zł. :-P

Ale żeby nie było, że się czepiam: recenzja spoko, ale 17 min jak na tak mały zestaw, to za długo. Jang chyba zmieścił się w 5-6 minutach. :-)

Awatar użytkownika
Toa Protodermis
Posty: 60
Rejestracja: 2015-05-31, 17:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#23 Post autor: Toa Protodermis »

martinb pisze:Jeden kupiłem w listopadzie 2014, a drugi w lutym 2015 i za każdym razem via S@H i było to 149.99 zł. :-P

Ale żeby nie było, że się czepiam: recenzja spoko, ale 17 min jak na tak mały zestaw, to za długo. Jang chyba zmieścił się w 5-6 minutach. :-)
No każdemu nie dogodzi. Dałbym mniej informacji to by było, że za mało. Jeszcze ciągle się uczę jak to zrobić dobrze, także mam nadzieję że kiedyś będę się mieścił poniżej 10 minut i dam radę w tym czasie opowiedzieć wszystko co mnie w zestawie zaciekawiło. Myślę, że jednak trochę za dużo gadania poświęciłem pudełku i instrukcji, ale zafascynowały mnie one, bo nigdy nie widziałem takiej ilości uwagi poświęconej przez Lego tego typu nieistotnym szczegółom. Jakby z góry traktowali ten zestaw jako produkt dla AFOL, dla kolekcjonerów. Coś jakby mini-UCS.

Zapraszam także do mojej nowej wideorecenzji Hulkbustera. Również trwa dosyć długo, tylko że tam jakoś było więcej do opowiadania o samych klockach, pudełku w ogóle nie poświęcałem czasu.
Ostatnio zmieniony 2015-06-29, 14:52 przez Toa Protodermis, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ