[MOC] Myśliwiec SW

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
MarcinMK
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2013-11-01, 16:24
Lokalizacja: Kołobrzeg
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Myśliwiec SW

#1 Post autor: MarcinMK »

Witam.
Radosna twórczość czyli mały MOCyk sklecony podczas kilku wolnych chwil...

Obrazek

Galeria:
1. zdjęcie nr 1 ,
2. zdjęcie nr 2 ,
3. zdjęcie nr 3 ,
4. zdjęcie nr 4 ,
5. zdjęcie nr 5 ,
6. zdjęcie nr 6 ,
7. zdjęcie nr 7 .

Jak zwykle zdjęcia rewelacja... mam nadzieję, że coś widać.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
1971

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Takie troszkę dziwadło. Nie bardzo widzę nawet, gdzie właściwie jest przód, a gdzie tył. Z Gwiezdnymi Wojnami nie ma to nic wspólnego i nie domyśliłbym się w tym myśliwca - pojazd wygląda, jakby zaraz miał się rozpaść na kawałki, co chyba nie świadczy dobrze o jego walorach bojowych. Jest sporo detali, ale nie wiadomo właściwie, czemu one służą - mam tu na myśli m. in. te antenki/lewarki i koła zamontowane w dziwnych miejscach. Sam piszesz, że jest to "radosna twórczość" i całość skleciłeś w ciągu kilku chwil... To bardzo dobrze, bo budowanie i tworzenie w ogóle powinno być źródłem radości. Ja jednak wolę bardziej przemyślane konstrukcje, powstające pod wpływem jakiejś konkretnej wizji. Co kto lubi.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Trochę klimatu jest (a'la stary kosmos) - i niestety na tym zalety się kończą. Wygląda na szybki niewykończony prototyp. Przydałoby się teraz przy nim usiąść i dopracować - na pewno będzie lepiej. No i zdjęcia (jak sam wspomniałeś) wcale nie pomagają modelowi w prezentacji ;)

ODPOWIEDZ