[MOC] Policyjny samochód opancerzony

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Policyjny samochód opancerzony

#1 Post autor: Kalais »

Uff, udało się. Zrobiłem 6 MOCy przez weekend. To był mega speed building. Chciałem się wyrobić na konkurs, który kończy się w niedzielę o północy, a ja go zauważyłem dopiero w piątek wieczór...

Trzeba dodać, że był to pracujący dla mnie weekend, więc tylko 2 wieczory/kawałki nocy budowania i 1 wieczór na super szybkie fotki.

Jakby tu napisał jakieś głupoty to sorry, ale już ledwo na oczy widzę, a jeszcze muszę stworzyć 6 tematów, coś napisać i dodać foty...

Poniżej praca na konkurs Pierwsza krew - Kategoria IV - Fury w moim mieście. Jest to opancerzony samochód policyjny. Na ciężkie akcje, i jak widać, czasem do przewożenie drogocennych ładunków.

Zbudowany czysto z głowy, nie wzorowałem się na niczym prawdziwym. Trochę po głowie mi się tylko pałętały podobne samochody z jakiegoś starego GTA, ale nie miałem ich czasu wyszukać, więc nie wiem czy mam słuszne skojarzenie ;)

Ma łatwo zdejmowany dach tylej części, po którego zdjęciu można też odczepić dach kierowcy. Tylna platforma wysuwana i otwierana.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ