[MOC] Pensjonat "Delfinek"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

[MOC] Pensjonat "Delfinek"

#1 Post autor: Biedrus »

Zapraszamy do nowego niewielkiego pensjonatu "Delfinek" położonego w spokojnej nadmorskiej miejscowości. Budynek przylega bezpośrednio do pięknej i piaszczystej plaży.
Oferujemy pobyt w pokojach 1 i 2 osobowych.Możliwość całodziennego wyżywienia na miejscu.
Do dyspozycji gości min: plaża, pomost, sprzęt wodny, rowery, barek z napojami, internet Wi-fi.
Wspaniałe miejsce do wypoczynku rodzinnego, dla wędkarzy,surferów,amatorów turystyki pieszej i rowerowej.
Zapewniamy piękne widoki, czyste morze, ciszę, smaczne domowe posiłki i miłą rodzinną atmosferę.

Obrazek


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Na parterze :recepcja, salon TV,kuchnia z jadalnią.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Piętro: Pokoje oraz łazienka.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Taras.

Obrazek
Trzy moduły razem.

GALERIA
Ostatnio zmieniony 2015-09-05, 06:08 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#2 Post autor: Szerszen »

Praca schludna i ładna. W pierwszym momencie zastanawiałem się co robią zwykłe rowery na stanowisku "wodnych", bo tę kratkę aż prosi się aby opuścić i potraktować jako "pomost zwodzony".
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: Kalais »

Całkiem przyjemna budowla, schludna to bardzo dobre słowo tutaj.

Tylko jakoś nie mogę cały czas się przyzwyczaić do figurek Friends. Kojarzą mi się bardziej z Barbie niż LEGO.

Fajnie wykorzystałeś delfina, też go mam, i w paru MOCach próbowałem użyć, ale się nie udało przez zbytnią cukierkowość. Tutaj super się sprawdził.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#4 Post autor: Biedrus »

Kalais pisze: Tylko jakoś nie mogę cały czas się przyzwyczaić do figurek Friends. Kojarzą mi się bardziej z Barbie niż LEGO.
Też mam z tymi figurkami friendsa mieszane uczucia. Nie do do końca jestem do nich przekonany, ale wykorzystuje je bo lepiej podkreślają płeć niż zwykłe minifigi.

zen535i
Posty: 152
Rejestracja: 2013-08-11, 16:19
Lokalizacja: Radomsko, Wieluń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: zen535i »

Ale przecież ten gość na pomoscie to mężczyzna: ) chyba że jakiś tam trans....:)
Piwo moje paliwo;)

ODPOWIEDZ