[MOC] Myszka Mickey i przyjaciele w mozaice 3D

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#16 Post autor: legosamigos »

A.Brickovsky pisze:...Da się w ogóle jakiś serek ze środka wyciągnąć jak się pomylisz czy trzeba jechać aż od krawędzi?
Od krawędzi nie trzeba jechać, ale bez dłuższych paznokci, to raczej trudno wyciągnąć serek ze środka :) szczególnie gdy 2 rzędy jednego i drugiego obrazu są już obok siebie ;) Jak się pomyliłem to podwadziłem cienką igiełką, gdyż nie posiadam rozdzielacza
Krzysiek pisze:Na pewno na żywo to znacznie lepiej wygląda, ostatnio zbudowałem sobie zwykła płaska mozaike i efekt sie wszystkim w domu spodobał. Jak bym miał na tyle serków to bym próbował no ale niestety nie mam :)
Tak pamiętam i nie wiem czy zauważyłeś, ale myszka Miki jest na niebieskim tle, jak u ciebie na płaskorzeźbie ;P No niestety, jak wcześniej pisałem dość sporo wyniosły te serki
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

szelmo
Posty: 22
Rejestracja: 2014-01-07, 11:56
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: szelmo »

Super! Widziałem, ze zgłosiłeś na MOC miesiąca - gratuluję odwagi :) Masz mój głos - ze względu na "coś nowego" i lokalny sentyment :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#18 Post autor: legosamigos »

To prawda, zgłosiłem. Przecież to nic nie kosztuje :D A i z góry dziękuję za głos. A czy nowy pomysł? Raczej nie. Chyba, że biorąc pod uwagę, że ja buduję bardziej technicowe rzeczy ;)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ