[MOC] Pielgrzymka ducha wojny przez most do Świątyni Pokoju

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
duur
Posty: 67
Rejestracja: 2013-06-28, 13:39
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Pielgrzymka ducha wojny przez most do Świątyni Pokoju

#1 Post autor: duur »

Praca z klocków saszetki. Za cel postawiłem wykorzystać 100% klocków. Ruszamy!

Kreatywne sobotnie śniadanie, na stole po jednej stronie talerz z kanapkami, po drugiej talerz z świeżutko wysypanymi klockami z polybagu dołączonego do czasopisma. Obracam tę niewielką ilość klocków na wszystkie strony, analizuję każdy pod względem przydatności... liczę, zestawiam, kombinuję i przyznać - ciężko coś z tej drobnicy zbudować... zwłaszcza, że przytłaczają, dominują te (średnie i małe) klocki dwa optycznie (w tej dokładnie kupce) duże kręgi.

A że nagle zauważyłem podobieństwo sytuacji, dwa talerze na stole, dwa kręgi... więc ułożyłem je obok siebie i zastanawiałem się co tu można zrobić...

Ostatecznie wyszło mi takie coś: Pielgrzymka ducha wojny przez most do Świątyni Pokoju

Krótko pisząc, z jednego okręgu, świata, uniwersum militarno-futurystycznego przez solidny most (wcześniej wjazd szklaną windą) przechodzi sobie duszyczka... w stronę zapomnianego świata pokoju... gdzie starymi schodami, tarasami trafi do (średniowiecznej w zestawieniu ośrodkiem wojennym) świątyni.

Kanapki zjedzone, zdjęcia wrzucam, bawiłem się świetnie i ruszam na miasto załatwiać swoje przyziemne sprawy :--)


Ujęcie główne... frontalne.
Obrazek

Ujęcie mniej oficjalne, tylne.
Obrazek

Zbliżenie na świat militarny, nowoczesna przeszklona baza, szklana winda, głowica nuklearna częściowo schowana w filarze mostu, działo bojowe.
Obrazek

Zbliżenie na świat terenu świętego spokoju i pokoju... monumentalne schody i tarasy wiodące od filaru mostu do okrągłej, klasycznej świątyni. Miejsce sprzyja medytacji i przemyśleniom po brutalnym żywocie.
Obrazek

Dodatkowe ujęcie z kosmosu.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-02-09, 13:11 przez duur, łącznie zmieniany 7 razy.

Ojek
Posty: 136
Rejestracja: 2015-10-20, 10:25
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Ojek »

Fajne:) Szczególnie przypadł mi do gustu pomysł z windą.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#3 Post autor: Innos »

Bardzo ciekawe podejście. Mikoskala jak się patrzy, dużo różnorodnych obiektów wycisnąłeś z tej garstki elementów.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Bez opisu ciężko się połapać co to. Drugie zdjęcie chyba mi się bardziej podoba (tylko akurat całe w świetle jest i coś mniej dynamiczne przez to wyszło).

ODPOWIEDZ