[MOC] Wózek inwalidzki Profesora X aviera

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

[MOC] Wózek inwalidzki Profesora X aviera

#1 Post autor: Endrju_88 »

Wózek inwalidzki Profesora X aviera

Dzisiaj wyMODziłem wózek Profesora Charlesa Xaviera - potężnego telepaty, lidera X-MEN :-)
Po prawej ręce użytkownika znajduje się sygnalizator dźwiękowy, po lewej stronie skrzynia biegów, na kołach zaś LEDowe światła dające ciekawy efekt podczas poruszania się wózkiem po Instytucie Xaviera. A jeździ gładko, że aż miło :-)
Praca powstała na konkurs Millenium Falcon MOD. Udało mi się wykorzystać wszystkie elementy.
Zapraszam do komentowania i obejrzenia galerii zdjęć poniżej:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I na deser Profesor X we własnej osobie + fotos z filmu ;-) A dla ludzi o mocnych nerwach, poniżej trailer najnowszego filmu: "Der Untergang - Upadek" :D

Obrazek Obrazek

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ClukT7x ... e=youtu.be[/youtube]

Dziękuję, dobranoc. :D
Ostatnio zmieniony 2016-02-24, 16:19 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
Mutran
Posty: 195
Rejestracja: 2014-03-16, 16:44
Lokalizacja: Gostyń/Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Mutran »

Ten Profesor X wygląda jak Lex Luthor :D
"Knowledge through... disintegration."
bacon pisze:Skończysz na Hero Factory i Bioniclach :)
Dark side of LugPol :D

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#3 Post autor: Endrju_88 »

BTW - dodałem film do posta :-) A w zasadzie zwiastun pełnometrażówki :D

Mutran, a ściślej, jak Superman :-) Wykorzystałem jego głowę z 76002. Trzeba sobie jakoś radzić ;-) Z drugiej strony ma czerwone, laserowe oczy, więc robiłem odpowiednie ujęcia :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#4 Post autor: Pakita »

Nie potrafię się odnieść do Twojego MOC-a w kontekście produkcji X-men, ale może to i lepiej, bo nie porównuję do modelu z filmu. Bardzo lubię takie maleństwa, które z założenia mają być bawialne, a nie tylko ładnie wyglądać (nawet jeśli trzeba jakiś aspekt tej bawialności dopowiedzieć sobie wyobraźnią), tak więc Twój wózek bardzo mi się podoba. Przede wszystkim bardzo fajny pomysł z tymi "LEDowymi światłami" - efekt z pewnością byłby fajny, ale i praktyczne to rozwiązanie - wszyscy z daleka widzieliby nadciągającego Profesora. Rozbroił mnie "sygnalizator dźwiękowy", który kojarzy mi się z trąbką do roweru :D - nie wiem czy zamierzone, ale wyszło zabawnie. Myślę, że Profesor także jest zadowolony ze swojego pojazdu, bowiem podkreśla jego wyższość nad innymi ;).

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Wózek fajny i bez problemu widać że to wózek, tylko trochę duży jak dla minifiga.

ps
Z innej beczki, ale w temacie ;) Takie coś mi znajomy podesłał niedawno: Lego unveils first ever minifigure in wheelchair.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#6 Post autor: 3dom »

Ładna praca i fajny film :)
spacelord pisze:Z innej beczki, ale w temacie ;) Takie coś mi znajomy podesłał niedawno: Lego unveils first ever minifigure in wheelchair.
Było już o tym [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=391084#391084]m.in. tutaj[/URL].
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#7 Post autor: Endrju_88 »

Dodałem kadr filmowy dla porównania. Patrzymy oczywiście z przymrużeniem oka ;-)
Ostatnio zmieniony 2016-02-24, 16:27 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 1 raz.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

ODPOWIEDZ