[MOC] Krab i ślimak

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ojek
Posty: 136
Rejestracja: 2015-10-20, 10:25
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Krab i ślimak

#1 Post autor: Ojek »

Hej.

Zły krab goni ślimaka:
Obrazek

Zorientowali się, że ktoś ich obserwuje, więc zatrzymali się na czas zrobienia zdjęcia:
Obrazek

Role się odwróciły, ślimak goni przerażonego kraba:)
Obrazek

EDIT: Przystosowanie wpisu do zgłoszenia w konkursie.
Ostatnio zmieniony 2016-02-19, 22:31 przez Ojek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#2 Post autor: Pakita »

Pierwszy pomysł - ornitolog z ptakiem moim zdaniem jest średnio udany. Ornitolog jest bardzo sympatyczny i chyba ma plecak z grilla? :D Natomiast sam ptak, jak dla mnie ptaka nie przypomina - jakbyś nie napisał, że to ten zwierz to bym myślała, że jakiś statek. Patrząc na Twoją pracę przyszedł mi pomysł na modyfikację tego mankamentu - z okrągłej płytki uczynić koronę drzewa, zaś z reszty klocków udziergać ptaszka i go ładnie na koronie posadzić. Wtedy powinno być dobrze widać ptaszysko.

Drugi pomysł - krab vs ślimak jest po prostu rewelacyjny. Sam krab jest bardzo dobrze skonstruowany, ale jego głowa to już rewelacja - faktycznie raz wygląda jakby chciał połknąć ofiarę grillowymi ustami, a za chwilę z przerażeniem ogląda się za siebie. Bomba. Absolutną perełkę Twojej pracy stanowi ów ślimaczek - faktycznie ciągnie się po ziemi. I choć nie znoszę tego słowa, jako kobiecie wypada mi to rzec - jest słodki :)

Sprawiłeś, że choć nie miałam takiego zamiaru, teraz muszę wziąć udział w konkursowym głosowaniu :)

Ojek
Posty: 136
Rejestracja: 2015-10-20, 10:25
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Ojek »

Bardzo mi miło, że tak bardzo spodobała Ci się praca krab vs ślimak. Co do pierwszej pracy to masz rację. Postaram się ją poprawić jak będę miał chwilę. Dzięki za komentarze.

ODPOWIEDZ