[MOC] Wojskowy poduszkowiec

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

[MOC] Wojskowy poduszkowiec

#1 Post autor: tbzz »

Przedstawiam moją małą wersję MODa Falcona Millenium. Konstrukcja przedstawia szybki i uzbrojony poduszkowiec wojskowy i została wykonana w ciągu trzydziestu minut czwartkowego wieczora. Czyli to co najprzyjemniejsze w klockach. Budowanie w czystej formie. :)
Poduszkowiec posiada dwa silniki, umieszczone w tylnej sferze i obudowane panelami ochronnymi. Kabina główna znajduje się w centralnej części pojazdu i jest koloru ciemno - szarego. Elementy w kolorze trans przedstawiają oszklenie maszyny. Na dachu, w tylnej części zabudowane obrotowe, podwójne działko o pełnym zakresie kątowym prowadzenia ognia. Obok z prawej strony wyrzutnia rakiet. Przód maszyny tak skonstruowany, by rozbijał fale. Do budowy zużyłem 40 elementów. Patrząc na forum w chwili obecnej mogę stwierdzić, iż ten mały MF, który posłużył za bazę do całej masy konstrukcji, przypomniał wielu z nas (mnie napewno) do czego służą klocki Lego. Do świetnej zabawy. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-02-13, 19:38 przez tbzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wojskowy poduszkowiec

#2 Post autor: SERVATOR »

Wyszedł Ci naprawdę nieźle. :)
tbzz pisze:Patrząc na forum w chwili obecnej mogę stwierdzić, iż ten mały MF, który posłużył za bazę do całej masy konstrukcji, przypomniał wielu z nas (mnie napewno) do czego służą klocki Lego. Do świetnej zabawy.
Czytając to zdanie mam mega satysfakcję, która z pojawieniem się kolejnego modelu rośnie jeszcze bardziej. :)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#3 Post autor: BHs »

Dobry, zwarty w sobie.
Jedyne co mi nie pasuje zbytnio, to te wystające brzegi od 1x6 plate. Ale to minimum minusów :P.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Wyszedł bardzo fajnie i nawet nie ma tu chaosu za wiele (znaczy się nie trzeba zgadywać co to jest) ;)

ODPOWIEDZ