[MOC] Abordaż na statek "Poseidon"

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

[MOC] Abordaż na statek "Poseidon"

#1 Post autor: tomey »

Historia tego statku to niemal 1,5 roku kiedy był budowany, przebudowywany, skracany, wydłużany, zmieniała się bandera. Model niestety nigdy nie został skończony i nie przeżył przeprowadzki na nowe mieszkanie. Jednak ostatecznie, zdecydowałem się zaprezentować Wam kilka zdjęć które udało mi się zrobić.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć w galerii po upublicznieniu - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=562430
Ostatnio zmieniony 2016-02-14, 15:32 przez tomey, łącznie zmieniany 1 raz.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Durzy »

Co się znajduje pod panelami z rozgwiazdą?

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Durzy, w czasach kiedy statek był mniejszy z tych miejsc wychodziły reje, które ostatecznie zostały przeniesione na pokład, tak aby móc ściągnąć górę i dostać się do środka. Przy dziobie zlokalizowana była kuchnia, natomiast na rufie duży magazyn.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#4 Post autor: Stelario »

tomey pisze:Durzy, w czasach kiedy statek był mniejszy z tych miejsc wychodziły reje, które ostatecznie zostały przeniesione na pokład, tak aby móc ściągnąć górę i dostać się do środka. Przy dziobie zlokalizowana była kuchnia, natomiast na rufie duży magazyn.
Nie ogarniam tej techniki odsłaniania boku. Przecież można było normalnie dodać curved slope jak to zrobiłeś po środku i z przodu.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Durzy »

Stelario pisze:Nie ogarniam tej techniki odsłaniania boku. Przecież można było normalnie dodać curved slope jak to zrobiłeś po środku i z przodu.
Dlatego myślałem, że to są otwierane włazy, kryjące jakąś broń lub coś innego ciekawego.

ODPOWIEDZ