[MOC] Kosmiczności x3

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Kosmiczności x3

#1 Post autor: spacelord »

Witam. Tym razem same pojazdy ;) Wszystkie razem w jakiś 4h (max 5h) powstały więc do dopracowania może im trochę brakować, ale nie taki był cel.

Space tractor - URSUS 3000 CS
Obrazek

Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Tracking Vehicle
Obrazek

Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Moonrover
Obrazek

Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Wszystkie zdjęcia razem: TUTAJ (flickr)

Ostatni pojazd podoba mi się bardziej niż niejedna moja większa konstrukcja.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania (który najlepszy?) :)

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#2 Post autor: Bobofrutx »

Fajoskie. Dwie pierwsze maszyny kojarzą mi się z moimi wyobrażeniami na temat Lemowskich pojazdów. :D
Z całej trójki najbardziej podoba mi się Ursus. Najmniej natomiast Moonrover, wygląda na przekombinowany i
trochę jakby na siłę zbudowany, może się mylę. W Tracking Vehicle nie do końca pasuje mi tam ten trans green.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#3 Post autor: Endrju_88 »

Moonrover bardzo kojarzy mi się z robotami Guardian i Recon z podserii Spyrius Space'a z lat '90-tych. Budzi respekt.
Pozostałe modele równie udane. Nazwa Ursus dobrze pasuje do pierwszego modelu :-)
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#4 Post autor: Deckard Cain »

Jakby powiedział Benek z LEGO Movie "technologia lat 80", fajnie to wyszło. Bardzo trzyma klimat.
Ostatni z Horadrimów

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

@Bobofrutx: Lemowskie skojarzenia to miły komplement ;) Ursus też mi się podoba, ale jednak bardziej Moonrover, który mi się z kolei kojarzy z totalnie abstrakcyjnym starym science-fiction. Co do kolorystyki środkowego pojazdu to też coś za kolorowo mi wygląda, ale już nie traciłem czasu na poprawki (tylko żałuję, że minifiga białego dałem do zdjęć...).

@Endrju_88: Moonrover kształtem może się kojarzyć z tamtymi robotami, nawet myślałem żeby mu jakieś ręce dobudować, ale wtedy nie byłby to już szybki MOC (a takie właśnie miały wszystkie być).

Dzięki za komentarze :)

/edit:

@Deckard Cain: Dzięki. Jak już pisałem kiedyś przy okazji wcześniejszego MOCa - Benek jest u mnie szefem budowy i pewnie przez to tyle MOCy w 'technologii lat 80-tych' ;)

Remeek
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-18, 12:26
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Remeek »

Fajne. trzyma klimat.
Dlaczego Lego nie chce wznowić Space Classic :/

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#7 Post autor: spacelord »

Dzięki. Pewnie takie wznowienie mogłoby się słabo sprzedać, a po co ryzykować jak im dobrze idzie z tym co produkują (baza fanów chyba jednak mniejsza jest niż rodziców dzieci).
Lego Ideas jest (LINK). Zerkałem kilka razy, i dość dużo projektów a'la classic space słabo skończyło :/

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#8 Post autor: Kirysowaty »

Pierwsze dwa pojazdy bardzo fajne i klimatyczne, ale ostatni to jakieś nieporozumienie. ;)
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#9 Post autor: spacelord »

ale ostatni to jakieś nieporozumienie. ;)
To widzę, że jestem niekompatybilny w gustach z resztą społeczeństwa ;) Nic się nie poradzi. W przyszłości będzie trochę i takich i takich MOCy.

ODPOWIEDZ