[MOC] S.ARIEL w TVN

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Durzy »

Mlody pisze:Ps. A to juz w ogole jest chore, ze tolerujecie takie posty jak powyzej a przeszkadza wam slowo "zjebane". Cenzurujcie szybko zanim to kogos urazi.
Też mnie to uderzyło. A ponoć tu są spokojni, szczęśliwi ludzie ze zdrowym hobby... a jednak mordercy.

gmkkk pisze:a on ma zaburzenia, które powinno się leczyć w Tworkach
Parcie na szkło leczyć w psychiatrykach? Od zawsze byli ludzie gotowi zrobić wszystko, aby pokazali ich w telewizji. Przed telewizją też byli ludzie gotowi na ośmieszenie, w zamian za znalezienie się na językach.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#17 Post autor: Jellyeater »

Powinno się unieszkodliwić zanim złoży jaja. :P :) A tak serio to nie powinno się tego propagować.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

Jak widać postać wywołuje skrajne emocje. I DOBRZE! ;)
Forum się jednak nieco zmienia bo [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=22770]Conichita Wurst[/url] (jako osoba) nie podległa jednak aż takiej chłoście. ;)
W sumie to się nieco dziwię, bo dla mnie ten syren nie jest "stanem umysłu" tego człowieka a raczej jego świadomym projektem medialno-finansowym. Zakładam, że jak jego "popularność" zgaśnie, to i ogon mu odpadnie. ;)

Mnie w tej postaci bardziej zaciekawiło zjawisko o którym napisałem w pierwszym poście tj. nasz SARIEL pokazywał wyniki ciężkiej pracy (choć wykonywanej hobbystycznie) a ten S.ARIEL zmałpował pomysł na siebie z Zachodu i robi łatwą kasę niewielkim nakładem pracy.
A postać zbudowałem wyłącznie dlatego, że sam uśmiechałem się do siebie widząc oczami wyobraźni tytuł "S.ARIEL w TVN"...

A przy okazji.
Ten typ karierowicza (czyli ktoś kto z siebie robi pośmiewisko) bardziej mi odpowiada niż typ, który istnieje w świadomości publicznej i robi na tym dużą kasę dzięki robieniu sobie pośmiewiska kosztem innych - jak niejaki Wardęga. Gdyby to na mnie zrobił jeden ze swoich pranków, na palnięciu w mazak by się nie skończyło. Ciekawostką jest (i było na tym na forum), że i z tym typem życiowe ścieżki naszego SARIELA się skrzyżowały. ;)
Ostatnio zmieniony 2016-02-28, 08:33 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.

BoskiKacu
Posty: 123
Rejestracja: 2015-05-14, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: BoskiKacu »

bacon pisze:Rozbawiłeś mnie :) Ale nie ma czegoś takiego jak syren, jest tylko syrena - pół kobieta, pół ryba. Facet to tryton.
Właśnie, Tryton to pół ryba - pół mężczyzna, dlatego to jest Syren:D

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#20 Post autor: Kruk »

Od samego rana myślałem nad tym co napisać...powiem tak...parcie na szkło...szkoda gadać...;/ A praca bardzo fajna i od razu wiadomo o co chodzi. ;)
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#21 Post autor: Kalais »

Zobaczyłem miniaturkę, myślę - gość "strollował" tvn.
Przeczytałem wątek - o kur#$, on tak na poważnie.

Dobra, obejrzę ten shit. TV nie mam, to nadrobię zaległości ;)

Zmarnowałem 5 minut i... chyba trochę przesadzacie z tym zabijaniem/wrzucaniem do tworek. Gość jest dziwny, to fakt. Ale on się tak przebiera do roboty/eventy/hobby, a nie na co dzień zasuwa w tym stroju. Odpowiednie poprowadzenie wywiadu, aby zrobić gównoburzę (nie wiem czy to dozwolone słowo na forum, jak coś to zmieńcie na kupoburzę ;) ) i TVN łapie wyświetlenia...

Widzę, że w telewizji nic się nie zmienia od lat ;)

edit:
aaa, zapomniałem o najważniejszym, wersja LEGO fajna :) Good job :)
Ostatnio zmieniony 2016-02-28, 17:12 przez Kalais, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#22 Post autor: M_longer »

Kalais pisze:a nie na co dzień zasuwa w tym stroju.
To by chyba było nieco utrudnione ;)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#23 Post autor: legosamigos »

SERVATOR pisze:Jak widać postać wywołuje skrajne emocje. I DOBRZE! ;)
Forum się jednak nieco zmienia bo [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=22770]Conichita Wurst[/url] (jako osoba) nie podległa jednak aż takiej chłoście. ;)...
Wracając jeszcze do Conichity Kiełbasy przypomniał mi się kabaret Ani Mru Mru

Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ