Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Scania M
Autor Wiadomość
krzysiek788
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-31, 21:53   [MOC] Scania M

Chce wam przedstawic mój pierwszy model który publikuje na tym forum jest to scania M który robilłe z moim kolegą z klasy Grześkiem J.Bardzo mu dziekuje za pomoc a teraz prosze o skomentowanie i propozycie poprwek oraz ocene mojego i Grześka dzieła.

tył.JPG
Przepraszam za jakos zdjec postaram sie o lepsze.
Plik ściągnięto 186 raz(y) 50,12 KB

tył.JPG
Przepraszam za jakos zdjec postaram sie o lepsze.
Plik ściągnięto 186 raz(y) 50,12 KB

scaniam.PNG
Plik ściągnięto 383 raz(y) 724,74 KB

scaniam.PNG
Plik ściągnięto 383 raz(y) 724,74 KB

Ostatnio zmieniony przez Maciej Drwięga 2007-12-29, 10:17, w całości zmieniany 2 razy  

trubal 
collection rebuilder

Wpisy: 299
Wysłany: 2007-07-31, 23:59   

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to zdecydowanie za małe kółka, poza tym te kołpaki na przednich kołach, wiem co chciałeś osiągnąć, ale do tego musiałoby być coś mniejszego, lub większe felgi. To co dodatkowo mnie uderza to drzwi, których nie ma :P oraz boczne zderzaki, mogłes je zrobić studless i dodatkowo np. lekko zaokrąglić, choc to już jest szczegół.
Podoba mi się pomysł na klamki.

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

krzysiek788
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 15:00   

Teraz trochę bawiłem sie z moją scania kombionowałem z otwieranymi drzwiami nie wychodziło, wiec zabrałem się za zabudowę owej scani ale tez nie wychodizło a próbowałem zrobic BDF-a. Teraz zrobię najprosztą naczepę z plandeka i na tym na razie zakończę moją budowę.

O to moja galeria http://www.brickshelf.com...ry.cgi?f=274992

TiTo & Anakin 
LEGO Trucks

Wpisy: 315
Wysłany: 2007-09-25, 15:08   

Moze nie za małe koła ale za duża kabina :) To jest scania 3 generacji Stremline czy zwykła 3 ? mi sie zdaje pod mieszanke jakaś;) i tylnie nadkola są jak w USA :) moze dopracuj lepiej przednie światła troche

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez TiTo & Anakin 2007-09-25, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  

krzysiek788
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 16:57   

http://www.paidemek.ee/public/files/Scania.jpg - ten grill robiłem ale wiem trochę nie wyszedł, kabiny nie pomniejsze bo robiłem mniejsza i to wychodzi tragicznie. Lepiej wygląda tak i ,,wmawiam sobie,, ze koła są na megach. Dzieki za komencik a na inne koła mnie po prostu nie stac. Zawsze marzyłem o 20x30 lub 24x43 ale 17 zł za 1 koło trochę za dużo jak dla mnie!!!
Ostatnio zmieniony przez krzysiek788 2007-09-25, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  

tonsilos 

Wpisy: 36
Wysłany: 2007-09-25, 18:12   

No po poprawkach wygłada nieźle Lecz wydaje mi się troszkę za długa... alemoże mi się wydaje i tylko na fotkach tak wygląda bo raczej tir powinien być krótszy. Ogólnie mi się podoba. Życzę dalszych sukcesów Pozdrawiam

TiTo & Anakin 
LEGO Trucks

Wpisy: 315
Wysłany: 2007-09-25, 18:52   

Nie TIR tylko Cieżarówka.

krecik333
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-03, 21:49   taka sama skala

Ja tworze modele w tej samej skali czyli 1:15 skala jak dla mnie zależy od kółek głównie. Ma takie same w modelach ale moje kabiny i części nadwozia są dużo mniejsze o wiele niższe przede wszystkim. wiem że w takiej skali trudno ująć szczegóły ale to ważne by model wyglądał realistycznie (zdjęcia modeli na www.madontrucks.oz.pl). Jednak ciężarówka którą zbudowałeś jak dla mnie zachowała ducha "Scani" i pomimo tych kółek i małej wyraźności zdjęcia prezentuje się całkiem nieźle.

Maciej Drwięga 

Wpisy: 1098
Wysłany: 2007-11-04, 08:16   

Jeszcze jeden odgrzany temat a polecisz z hukiem. Tak, wiemy że budujesz i znamy już adres strony. Powiedz, co Twoja wypowiedź wnosi do tego tematu, oprócz reklamy Twojej strony ?
Ostatnio zmieniony przez Maciej Drwięga 2007-11-04, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu