[MOC] Krzaki... może tam, hen na górce....

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

[MOC] Krzaki... może tam, hen na górce....

#1 Post autor: szarikm »

Witajcie

Długo ta scenka czekała na sfotografowanie, z jakiś miesiąc. W końcu doczekała się, bo trzeba było ją............ rozbierać, ale do rzeczy:

Co widzicie tutaj?
Obrazek
pewnie nic szczególnego, jak w temacie: krzaki.

no to teraz zdjęcie z boku:
Obrazek

A tu? :D
Obrazek
Tutaj już chyba zgadniecie, jeśli nie, to zapraszam do Galerii.


Mam nadzieję, że ta scenka wejdzie w skład trochę większego projektu, który na razie jest w..... krzakach :)

GALERIA



PS1: Zdjęcia pod względem technicznym "trochę" zepsułem. Miałem światło mieszane: dwie lampki halogenowe oraz jedną zwykłą żarówkę 100 W. Nie pobrałem balansu bieli i dlatego kolor biały jest żółty.

PS2: Jednak budowanie z klocków kształci. Wiecie jak się nazywa po polsku George W. Bush?................ Jerzy W Krzaku :lol: - bush to po angielsku krzak :)
Ostatnio zmieniony 2008-04-19, 18:37 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#2 Post autor: crises »

Ale lufa ;-) jakkolwiek, by to nie zabrzmiało... Niezła snajperka, nie ma co. Najfajniejsze jest ujęcie z góry.
Czekam na tą "resztę projektu", bo jak narazie to głównie scenka przyrodnicza, dla miłośników roślinek.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#3 Post autor: Kubrick »

Tyle czasu myslalem co zrobisz z tymi krzaczkami i juz wiem :D
Niezle sie chlopaki scampili, nie zazdroszcze temu, kto wejdzie im pod lufy :P
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#4 Post autor: Bricksley »

Toż to prawie jak działo czołgu, ale nawet mimo to powinni mieć hełmy.

Ostrzeżenie: Nie zbliżać się do szarikma :P
Pozdrawiam :)

Pietruszka

#5 Post autor: Pietruszka »

Ciekawy pomysł - brawa za promocję zieleni. Niestety samo wykonanie budzi moje zastrzeżenia. Po pierwsze przy zdjęciu z góry widać, że krzaki są bardzo zakurzone ..., po drugie ta snajperka wygląda jak działo przeciwlotniczeZ całą pewnością słowa uznania należą się ujęcie w scence faktu, iż snajperom towarzyszą zawsze czujni obserwatorzy ... tylko czy ta lornetka jest aż tak ciężka, że musi być do niej statyw ?

Awatar użytkownika
AertE
Posty: 59
Rejestracja: 2007-06-23, 08:59
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: AertE

 

#6 Post autor: AertE »

Scenka jest pomysłowa, a wykonanie jest pozbawione poważniejszych wad. Podoba mi się.

Pietruszka
Myślę, że statyw nie znalazł się tam ze względu na ciężar lornetki, lecz po to iż przy dużych zbliżeniach optyka wyczuwa najdrobniejszy ruch ręką i obserwowanie staje sie nieznośnie, a statyw sprawia ze lornetka stoi sztywno i bez trudu można przez nią wyraźnie obserwować otoczenie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#7 Post autor: szarikm »

Pietruszka pisze:Po pierwsze przy zdjęciu z góry widać, że krzaki są bardzo zakurzone
Sprawdziłem, to nie kurz :evil: to światło z górnej lampy. Jak już pisałem, nie ustawiłem bieli w aparacie. Chyba, że masz na myśli ten paproch przy kwiatku w lewym górnym rogu :/
Pietruszka pisze:czy ta lornetka jest aż tak ciężka, że musi być do niej statyw ?
Nie, ale stokroć lepiej ogląda się widoczki, gdy obraz nie lata.
AertE, no właśnie :)

ODPOWIEDZ