[KONKURS] Bajkowy konkurs wystawowy

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

[KONKURS] Bajkowy konkurs wystawowy

#1 Post autor: bacon »

1. Konkurs polega na dobudowaniu towarzystwa dla naszego MMW, czyli Misia Uszatka.

2. Temat: Zbuduj pracę przedstawiająca dowolną scenę/postać z wybranej bajki/wieczorynki produkcji polskiej.

3. Dodatkowe wymagania:
  • Powierzchnia: bez ograniczeń. Może to być makieta, winietka, mozaika itd.
  • Tematyka i element obowiązkowy: Praca musi przedstawiać scenę lub postać z wieczorynki/bajki polskiej produkcji.
  • Warunkiem dopuszczenia pracy do udziału w konkursie jest wystawienie jej na wystawie w Łodzi.
  • Praca nie może być upubliczniona wcześniej na żadnym innym forum/portalu itp.
  • Niedopuszczalne jest użycie klocków innych niż LEGO, pociętych (z wyjątkiem flexów), malowanych, itp. Można używać klocków chromowanych i własnych naklejek.
4. Deadline: 12/06/16 23:59

5. Wyłonienie zwycięzców nastąpi poprzez ankietę na forum

6. Nagrody:
  • 1 miejsce:
    70315
    Obrazek

    2 miejsce:
    76015
    Obrazek

    3 miejsce:
    60053
    Obrazek
7. Prace należy zgłaszać [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=27573]w tym wątku[/url].

8. Pomysłodawcą konkursu jest Servator.

9. Kwestie nieujęte w regulaminie rozstrzyga ADM.
Ostatnio zmieniony 2017-01-02, 22:46 przez bacon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#2 Post autor: Endrju_88 »

1. Napisałeś postać z bajki/wieczorynki. Czy może być bajka polska, która nie leciała jako wieczorynka? Mam jeszcze kilka innych pomysłów, oprócz tego, o którego już Cię pytałem.

2. Czy jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę?
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#3 Post autor: bacon »

O co konkretnie chodzi?
Do ankiety mozna zglosic 1 prace.

Awatar użytkownika
ontek
VIP
Posty: 202
Rejestracja: 2011-05-30, 20:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: ontek

 

#4 Post autor: ontek »

bacon pisze:O co konkretnie chodzi?
Podepnę się z pytaniem, mi chodzi o to:
Czy może być postać, scena z bajki wydanej w formie książkowej, polskiego autora, która nie ukazała się w formie animowanej?
Dzięki wszystkim za oddane głosy!
Już niedługo nowy moc

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5 Post autor: SERVATOR »

Ja bym pozostał przy bajkach filmowych. W końcu jedziemy do Łodzi...

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#6 Post autor: Endrju_88 »

Popieram. Za duży rozstrzał by był.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#7 Post autor: Pakita »

Panie Administratorze, mam pytanie w kwestii formalnej: otóż posiadam ukończoną już jakiś czas temu w 75% pracę 32x32 wpisującą się w tematykę powyższego konkursu, jednak rozważam przerobienie jej na serię kilku 16tek tworzących sceny z jednej bajki. Rozumiem doskonale, że do konkursu można zgłosić 1 pracę, więc jedną 16tkę gdybym zdecydowała się na przebudowę. Jednakowoż nie wpisałam się z ową pracą do formularza na wystawę i nie chcę tego robić, bo nie wiem jeszcze co konkretnie mam wpisać. Czy gdybym zrobiła tę serię prac to upchniecie mnie jeszcze jakoś w Łodzi, czy miejsca już nie starczy? (tu mrugam zalotnie, żeby starczyło ;)

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#8 Post autor: bacon »

Panie Administratorze, mam pytanie w kwestii formalnej: otóż posiadam ukończoną już jakiś czas temu w 75% pracę 32x32 wpisującą się w tematykę powyższego konkursu, jednak rozważam przerobienie jej na serię kilku 16tek tworzących sceny z jednej bajki. Rozumiem doskonale, że do konkursu można zgłosić 1 pracę, więc jedną 16tkę gdybym zdecydowała się na przebudowę. Jednakowoż nie wpisałam się z ową pracą do formularza na wystawę i nie chcę tego robić, bo nie wiem jeszcze co konkretnie mam wpisać. Czy gdybym zrobiła tę serię prac to upchniecie mnie jeszcze jakoś w Łodzi, czy miejsca już nie starczy? (tu mrugam zalotnie, żeby starczyło ;)
Miejsca starczy na niejedną 16tkę, śmiało :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: JK »

Ponieważ przygotowałem pracę z myślą o tym konkursie, chciałem zapytać jak należy rozumieć ten punkt regulaminu:

"Warunkiem dopuszczenia pracy do udziału w konkursie jest wystawienie jej na wystawie w Łodzi."

Czy ma to dotyczyć zwycięskiej pracy, a zatem zgłaszając pracę do konkursu zobowiązuję się, że w razie wygranej wystawię pracę, czy też konkurs dopuszcza wyłącznie prace zgłoszone już na wystawę. Jeżeli to drugie, to czy mam możliwość zarejestrowania swojej pracy jako wystawowej i zgłoszenia jej do konkursu? I jak to wygląda od strony technicznej? (nigdy tego nie robiłem, ale zdaję sobie sprawę, że to pewnie standardowa procedura, więc tu ewentualnie prosiłbym o jakiś link do tematu, czy jakąś instrukcję jako prywatną wiadomość)

Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#10 Post autor: 3dom »

Sprawa jest prosta - zajmiesz w ankiecie miejsce 1-3 a pracy nie będzie na wystawie - nie dostaniesz nagrody :) Naturalnie w dobrym tonie jest wpisać się do arkusza.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#11 Post autor: bacon »

Pamiętacie o zgłoszeniu prac w odpowiednim temacie?

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#12 Post autor: JK »

Pamiętam, pamiętam:) Tylko w wątku poświęconym swojej pracy obiecałem przetestować jeszcze jeden wariant, a to będzie fizycznie możliwe dopiero w niedzielę, czyli ostatni dzień konkursu...

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#13 Post autor: SERVATOR »

Termin zbliża się do końca a póki co mamy dwa zgłoszenia.
Może przesuniemy o tydzień? :)

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#14 Post autor: bacon »

A jest pewność, że coś się jeszcze pojawi?

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#15 Post autor: SERVATOR »

Parę postów wyżej Pakita coś deklarowała zgłosić. Wiem też, że BHs nad czymś pracował.
Dwa zgłoszenia, to trochę mało...

ODPOWIEDZ