Wiek: 41 Dołączył: 31 Maj 2015 Wpisy: 1319 Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-07-22, 18:37
Prosto i bez fajerwerków, mimo wszystko wygląda nieźle.Dobrze że zmieniłeś dach, bo wcześniejsza jego wersja wyglądała bardzo kiepsko. Drzwi bym zamienił miejscami, chyba lepiej by wyglądały.
Drzwi bym zamienił miejscami, chyba lepiej by wyglądały.
Można jeszcze dla pewnego kontrastu wymienić czarne na czerwone.
Ja się jeszcze przyczepę do strasznie pustego chodnika. Gdzie lampa? A tam się jescze coś poza lampą zmieści. Ławka, albo śmietnik uliczny na ten przykład.
Dach wygląda o niebo lepiej! Gdyby jeszcze udało się zastąpić zieloną płytkę na szarą (choćby i kilka) to byłoby już całkiem dobrze. Aaaa i jeszcze te różnokolorowe ozdobniki przy dachu. Jak już jeden ma być w innym kolorze to lepiej, aby był na środku lub nawet w ogóle go nie było.
Czepiam się, bo ta kamienica jest świetnym uzupełnieniem miasta!
No i aż się prosi o jakiś porzadny śmietnik i/lub trzepak z tyłu.
Ostatnio zmieniony przez Durzy 2016-07-23, 08:11, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich wpisów Nie możesz usuwać swoich wpisów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum