[Zawody] Rajd #5 STT 2016

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

[Zawody] Rajd #5 STT 2016

#1 Post autor: Blaha »

No to jadziem dalyj!

Zapraszamy wszystkich na kolejne zawody STT w sezonie 2k16!

Termin: Niedzierla 7.08.2016r. godz. 10:00
Miejsce: I tu mamy do pogadania ;) - jeśli chcemy pościgać się na Naszej Działce Trialowej w tzw. Parku Maszyn, to MUSIMY wcześniej ogarnąć teren. Potrzeba skosić trawę, usunąć chwasty, poprawić hopki itd. Proszę o deklaracje w tym temacie kto i kiedy może się pojawić w sobotę rano do pomocy? Mamy jeszcze dwie soboty do dyspozycji.

Zgłoszenia można przysyłać na adres southtrucktrial@gmail.com do piątku przed rajdem tj. do 05.08.2016r. do godz. 24.00.

Proszę przysyłać zgłoszenia wg następującego formatu (zgłoszenie przykładowe):

Swoje imię lub nick - Aro
Markę pojazdu i jego typ - Tatra 815-7
Układ i liczbę osi w tym osi skrętnych z ich wskazaniem - 8x8 1-0-0-1
Wymiary modelu w studach (długość, szerokość, wysokość) - 88/25/28
Nr katalogowy i liczbę silników napędowych - 58121c01 x2
Skala modelu (1:12-1:14) - 1 : 13
Zdjęcie modelu - w załączniku
Dane oryginału i zdjęcie porównawcze (w tym zdjęcie podwozia w celu weryfikacji rozstawów) - w załączniku

Załączniki:

1) Zdjęcie zbudowanego modelu

(załącz zdjęcie swojego modelu)

2) Zdjęcie rzeczywistego pojazdu lub blueprint (jeśli posiadasz) wraz z naniesionym skalowaniem,
(w przypadku braku blueprinta wymiary można nanieść na zdjęcie profilu rzeczywistego pojazdu lub podać np. w ten sposób:

15/37/14/16 wysokość 28, szerokość 25)

Zgłoszenie pojazdu po terminie skutkuje odjęciem 0,15 od przelicznika.

Zgłoszenia zatwierdzone będą do wglądu w tym temacie.

Jak zwykle poprosimy o wcześniejsze przybycie celem sprawnego przeprowadzenia odbioru technicznego.

Do zobaczenia! ;)

_______________
Edit:
Postanowiliśmy że zawody rozegramy w sobotę o godz. 9:00 na Dolomitach w TG. Dojazd od ulicy Kopalnianej.
DOJAZD
Ostatnio zmieniony 2016-12-14, 08:13 przez Blaha, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#2 Post autor: Uncle Jaca »

Oczywiście deklarujem siem na pomoc w ogarnianiu. Termin mi póki co obojętny, nie chcę narzucać, dostosuję się o ile praca nie wejdzie w paradę - więc tu tylko z ostrożności sugerowałbym sierpień, teraz te ŚDM i papa przyjeżdża, zamieszania sporo ale jak zdecydujecie, że jeszcze w lipcu to jak bd free to podjeżdżam i pracujem w pocie czoła :) Musowo trza ogarnąć, dżungla fest. Czekam zatem na Waszą decyzję.

Co do rajdu w innej lokalizacji, możemy się pościgać:

Opole wyspa Bolko
Bytom Segiet
TG Dolomity
Krk okolice kopca

I tu byłbym za Opolem.


Zgłoszenia można już przysyłać, ja planuję start innym pojazdem, zobaczymy co z tego się urodzi :)
Pies utonął, łańcuch pływa

sebanm
VIP
Posty: 361
Rejestracja: 2009-08-13, 21:17
Lokalizacja: Opole

#3 Post autor: sebanm »

W Opolu fajnie.
Jeśli podwórko trialowe to w ten weekend nie pomogę, muszę spędzić go rodzinnie.

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

Re: Rajd #5 STT 2016

#4 Post autor: krowkens »

Blaha pisze:...Termin: Niedzierla 7.08.2016r. godz. 10:00...
aaa... to mnie nie bedzie, jestem wtedy na urlopie

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

Re: Rajd #5 STT 2016

#5 Post autor: Uncle Jaca »

Blaha pisze:Miejsce: I tu mamy do pogadania ;) - jeśli chcemy pościgać się na Naszej Działce Trialowej w tzw. Parku Maszyn, to MUSIMY wcześniej ogarnąć teren. Potrzeba skosić trawę, usunąć chwasty, poprawić hopki itd. Proszę o deklaracje w tym temacie kto i kiedy może się pojawić w sobotę rano do pomocy? Mamy jeszcze dwie soboty do dyspozycji.

Panowie, heh, intencją tego tematu, prócz wskazania terminu rajdu jest ustalenie kiedy ogarnąć działkę trialową (a na rajdzie o tym rozmawialiśmy).

Ja staram się być domyślny ale nie każdy pewnie jest i poproszę wypowiadać się jasno!

Z wypowiedzi Seby rozumiem, że w ten weekend nie może ogarniać działki natomiast w następny MOŻE - bo nie napisał, że NIE.

Z wypowiedzi krowkensa zrozumiałem, że nie będzie go na rajdzie, natomiast MOŻE ogarniać w każdym terminie.


Ale ale... zaraz napiszecie, ze tego nie napisaliście... no właśnie!

Seba napisze, że jemu chodziło o to, że w Opolu byłoby fajnie zobić rajd bo ma na miejscu a czy będzie ogarniał działkę to....

krowkens napisze, że nie będzie na rajdzie siódmego, bo ma urlop, ale ten urlop zaczyna się wcześniej i o ogarnianiu nie było mowy bo coś tam.

A to nie o to chodzi, przecież temat jest wprost skierowany. Jest rajd i termin. Ustaliliśmy, że chcemy następny rajd na działce trialowej, tylko trzeba tam ogarnąć. I ustalić kiedy to zrobimy. Nikt nie pyta kto będzie na rajdzie, podobnie jak kiedy komu nie pasuje. Pytamy o to kiedy i komu pasuje przyjechać i pomóc zrobić porządek, a jeśli się nie uda i zostanę z tym sam z Blahą, to wtedy wybierzemy inną lokalizację i ja wstępnie wskazałem na Opole. Mam nadzieję, ze teraz jest jasność. Ponad to, nieobecność na rajdzie nie musi wiązać się z absencją podczas prac na działce, można podjechać i pomóc, możemy sobie zrobić grill ku temu i nawet wziąć auta sobie potrenić i mam nadzieję, ze się nam to uda.
Ostatnio zmieniony 2016-07-25, 15:46 przez Uncle Jaca, łącznie zmieniany 2 razy.
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

#6 Post autor: krowkens »

OK zeby była jasność - w tym tygodniu wam nie pomogę bo mam inne rzeczy na głowie, później wyjeżdzam. Napisałem że mnie nie będzie, bo w terminarzu jest termin alternatywny - myślałem że temat tyczy tej kwestii.
Ogólnie mam sytuację bardzo dynamiczną i jakiekolwiek plany w moim przypadku nie mają sensu.

sebanm
VIP
Posty: 361
Rejestracja: 2009-08-13, 21:17
Lokalizacja: Opole

#7 Post autor: sebanm »

Jeśli chodzi o ogarnięcie podwórka to mogę dopiero po Jordanowe.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#8 Post autor: Kubrick »

w sierpniu raczej odpadam, też dopiero dam radę po Jordanowie.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#9 Post autor: Blaha »

Dobra, a co powiecie na taki pomysł:
Spotykamy się rano w sobotę 6.08 na Działce i ogarniamy teren, potem regeneracyjny grill i robimy zawody?

Kamyk
VIP
Posty: 234
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#10 Post autor: Kamyk »

Mi ten weekend nie pasuje, ale przyszły jak najbardziej. A co do Twojego pomysłu Blaha, to chciałbyś połączyć rajd ze sprzątaniem w sobotę?

sebanm
VIP
Posty: 361
Rejestracja: 2009-08-13, 21:17
Lokalizacja: Opole

#11 Post autor: sebanm »

Jeśli damy radę to może być sobota 6-08 rajd ze sprzątaniem.

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#12 Post autor: Blaha »

No taki jest pomysł, aby poświęcić jeden dzień, a się nie rozmieniać drobne ;)

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#13 Post autor: Uncle Jaca »

Bdb pomysł!
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#14 Post autor: Blaha »

Panowie - to jak z tym sobotnim porządkowaniem i RAJDEM ( 6 sierpień)?
Rozumiem, że robimy. Z wypowiedzi wnioskuję, że chętni są: UJa, Ja, Kamyk i Seba. Nie mogą Krowkens i Kubrick. Co z resztą trialowców?? Lomeltor, Olek, kto jeszcze? Bo póki co nie ma nas nawet pięciu do rajdu, co jest warunkiem jego odbycia się wg regulaminu... Fajnie byłoby wiedzieć wcześniej na co się szykować...

No to teraz co kto może wziąć/zorganizować? (kopiujemy i dopisujemy się do listy)

Blaha: kosiarka spalinowa, grabie, saperka, baldachim jeśli będzie prażyło, sporo chęci.
Ostatnio zmieniony 2016-08-01, 16:46 przez Blaha, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#15 Post autor: Uncle Jaca »

Blaha pisze:Blaha: kosiarka spalinowa, grabie, saperka, baldachim jeśli będzie prażyło, sporo chęci.
UJa: szpadel, grabky, kiełby, keczupik i musztardka, nóż, piwko, sporo chęci :)
Pies utonął, łańcuch pływa

ODPOWIEDZ