[MOC] Winston Churchill

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Winston Churchill

#1 Post autor: JK »

Witam wszystkich!

Chciałbym zaprezentować jeszcze jedną pracę przygotowaną z myślą o konkursie KKKKK. Myślę, że tej postaci nie trzeba przedstawiać, oraz mam cichą nadzieję, że jest do siebie podobny:)

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i komentarze.

Obrazek

Link do galerii

Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#2 Post autor: Pakita »

Bardzo fajny Winston Churchill :P.
Trochę mi nie pasują te 2 study od marynarki. Czy to ma być imitacja guzików od dwurzędowej marynarki? Jeśli tak, to dla mnie są jednak za duże. Sama nie wiem, może lepiej przykryć gładkim platem, żeby było, że to brzuch ;P ?
Zamiast groszka z tyłu głowy, chyba lepszy byłby plate - bardziej przypominałby chyba fałdkę tłuszczyku. Tak to trochę wygląda jakby mu coś tam wyrosło.
A poza tym cacy :).

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: JK »

Pakita, dziękuję za komentarz! Tworzysz nie tylko dobre prace, ale piszesz także dobre komentarze - są zawsze bardzo analityczne:)

Odnośnie W. Churchilla - z tym groszkiem wypada mi się zgodzić (jakoś nie mam szczęścia do groszków umieszczanych w tylnych częściach moich postaci;) ), może faktycznie kwadrat byłby lepszy, chociaż miałem nadzieję, że groszek wyokrągli nieco głowę. Problem w tym, że w tej skali wszystko będzie nienaturalnie odstawać, a dziury w głowie też zostawić nie chciałem. Jeżeli natomiast chodzi o te guziki, próbowałem to zakrywać, ale moim zdaniem za bardzo odstawało i nie dawało wrażenia brzuszka (za mało płynne przejście), stąd zostawiłem ze studami (przyjąłem właśnie, że będą to jakieś guziki).

MickeyMPL
Posty: 25
Rejestracja: 2016-03-06, 12:19
Lokalizacja: Liverpool
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: MickeyMPL »

I nawet cygaro pali! :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: JK »

Bez cygara nie byłoby Churchilla:) To jego podstawowy atrybut:)

ODPOWIEDZ