[MOC] Fabuland Supercharged Roadster

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Miodzio438
Posty: 35
Rejestracja: 2013-10-24, 09:27
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Miodzio438

 

[MOC] Fabuland Supercharged Roadster

#1 Post autor: Miodzio438 »

Proszę Państwa, oto Fabuland Supercharged Roadster, należący do króliczki Bonnie.
Obrazek

Jakiś czas temu spełniłem marzenie o posiadaniu czegokolwiek z serii Fabuland. Po rozpakowaniu i wstępnym oglądzie nabytych klocków i figurek, skleciłem z ich użyciem prosty samochód sportowy i od niechcenia wrzuciłem go na jedną z grup na facebook'u. Spodziewałem się jednego, może dwóch polubień...a ostatecznie skończyło się na zaproszeniu mnie do węgierskiego klubu miłośników Fabuland i wielu miłych słowach ze strony tych jakże pozytywnych maniaków przygód Słonia Edwarda.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pierwotnie nie planowałem publikować tutaj autka z uwagi na jego prostotę, uznałem jednak, że skoro Węgrzy tak pozytywnie je odebrali, to pokazanie go tutaj nie jest złym pomysłem :)

Cała galeria: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=566290

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#2 Post autor: martinb »

Dla mnie bomba!

Ta seria jest tak kultowa, że mało która potrafi jej dorównać oryginalnością. Pamietam, że gdy jako dziecko przeglądałem stare katalogi, to przewracałem kartki z miną w stylu "mam już 11 lat, co to za badziew ten Fabuland!" Teraz mi się odmieniło i bardzo podoba mi się ta seria.

Awatar użytkownika
Jaco3011
Posty: 240
Rejestracja: 2016-09-07, 17:03
Lokalizacja: Kielce / Kraków
brickshelf: ---
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jaco3011 »

A mnie się kojarzy z furry. Jak ktoś nie wie co to - nie radzę googlać, a przynajmniej nie bez filtra.
"Kim jesteśmy? Z czego budujemy? Dokąd to wszystko zmierza?" ~własne
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a LEGO LEGO LEGO" ~własne

ODPOWIEDZ