[KONKURS] Wacky Races

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[KONKURS] Wacky Races

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Jak obiecałem tak ogłaszam konkurs pt Wacky Races.

Zasady:
1. Zbuduj szalony pojazd bazujący na TYM elemencie. Pojazd MUSI jeździć na zasadzie pullback i nie może się rozlatywać w czasie jazdy.
2. To, że pojazd jeździ, będzie można udowodnić na 2 sposoby:
a) publikując film na YOUTUBE lub innej stronie i dodając link do zgłoszenia
b) przynosząc osobiście lub dostarczając w inny sposób pojazd 19.11.2016r o godz. 12.00 do Służewskiego Domu Kultury w Warszawie przy ul. Bacha 10. (opcja preferowana - będziemy się ścigali!)
3. Do budowy pojazdu nie można używać innych klocków niż LEGO, z wyjątkiem figurki kierowcy (chociaż ta nie jest wymagana), nie można też używać naklejek (nawet oryginalnych) do łączenia klocków
4. Pojazd powinien zostać zaprezentowany w osobnym wątku na forum Zbudujmy.to w podforum Nasza Twórczość oraz zgłoszony w wątku zgłoszeniowym najpóźniej do dnia 15.11.2016 do godz. 24.00 CET. W wyjątkowych przypadkach pojazd może zostać zaprezentowany na forum Lugpolu wraz z PW do mnie, żebym umieścił pracę w wątku zgłoszeniowym.

Jury: Nie będzie głosowania. Na razie w jury zasiadam tylko ja, ale przyjmę też jeszcze z chęcią 2 jurororów. Chciałbym aby o wygranej decydował najbardziej szalony pomysł jednak spełniający kryteria jazdy. Ogłoszenie wyników najpóźniej 27.11.2016r.

Nagrody: Zbudujmy to ufundowało 2 nagrody:
31046 Obrazek
31047 Obrazek
To czy nagrody zostaną podzielone, czy pójdą do jednego uczestnika zadecyduje Jury

Ad1. Tak jak pisałem wcześniej w innym wątku na stan stowarzyszenia ZT trafił cały worek "kluczowych" dla tego konkursu elementów. Każdy, kto zadeklaruje udział w konkursie do 30.09 będzie mógł otrzymać ww klocek. Bedzie można to zrobić oczywiście na 2 sposoby:
1. Na pikniku 1.10.2016 o tym:
Obrazek
2. Pocztą po przelaniu na moje konto kosztów wysyłki (znaczek)

tu miejsce na ewentualne pytania i wątpliwości.
Ostatnio zmieniony 2017-01-02, 22:16 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#2 Post autor: glaz_pimpur »

Czy pojazd musi mieć 4 koła? Czy koła muszą być takiej samej wielkości? Czy jedyną zasadą jest jeździ i się nie rozpada? :D
glaz_pimpur pisze:
Nie musi mieć 4 kół. Koła nie muszą być tej samej wielkości. Musi mieć klocek wymieniony w konkursie oraz poruszać się po nakręceniu ww klocka

Jakie kółka pasują na ten element z naciągiem???
Obrazek
glaz_pimpur pisze: A także wszystkie inne z otworem na taką małą ośkę, oraz których średnica wraz z oponą wynosi niecałe 2 study (lub mniej).
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Czy wszyscy zainteresowani konkursem dostali ode mnie wiadomość w sprawie wysyłki podwozi?
Na razie rozdałem ich trochę na pikniku. Dostałem też parę zgłoszeń na pw ale nie jestem pewien, czy na wszystkie odpowiedziałem.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Takie coś dzisiaj znalazłem na flickrze:
Obrazek
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#5 Post autor: glaz_pimpur »

Jest pierwsze zgłoszenie do konkursu na ZT:
Obrazek
Model na Wacky Race ZT-4 – wersja limitowana super special edition na 4-te urodziny.
W polewie truskawkowo-śmietankowej przekładanej kajmakiem. Z posypką.
Własność Mr. Ciastonia.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

He he to nie zgłoszenie ale gość mam mnie w obserwowanych na flickrze. Chyba mu podowiedziałem temat do MOCa chociaż zrobił nieregulaminowo. Dobry jest!

Obrazek
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#7 Post autor: glaz_pimpur »

Dzisiaj deadline!:)

Jak na razie do konkursu zgłosiło się 9 prac. Czekam na ostatnich maruderów. Tymczasem Karf Oohlu:

Obrazek
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#8 Post autor: glaz_pimpur »

Pierwsza część konkursu zamknięta, zgłosiło się 12 prac:
Stelario pisze:Wasteland Motor Show
Obrazek

Wątek na forum
Pełna galeria
BHs pisze:ZT-4 Ciastolot - na Wacky Races
Obrazek

Wątek na forum
Pełna galeria
Kloss pisze:Samochód Adventures
Obrazek
Wątek na forum
Link do galerii
wallyjarek pisze:Shaggy Wacky Races
Obrazek

Galeria: https://www.flickr.com/photos/108376497 ... 4955836632
SERVATOR pisze:Bananowóz

Obrazek

Wątek na forum.
przem pisze:Tomb Racer
Obrazek

Link do wątku


Niño Loco

Obrazek

Link do wątku
Thietmaier pisze:Skrzydlate łóżko vel WingyBed

Obrazek

Wątek na forum
Johan pisze:Crimson Permanent Assurance

Obrazek

http://zbudujmy.to/forum/viewtopic.php? ... 812#p94812
Kalais pisze:Harley Quinn pullback

Obrazek

Wątek:
http://zbudujmy.to/forum/viewtopic.php? ... 819#p94819

Więcej zdjęć i film:
http://bricks.kalais.net/pl/post31
Teraz kto nie nagrał filmu będzie musiał w sobotę udowodnić, że autko jeździ. A poza tym zrobimy sobie wspólną focię. [/list]
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

Pora na ogłoszenie wyników! Muszę powiedzieć, że wybór był trudny i ciężko było mi się zdecydować która praca jest najlepsza. Wszystkie prace podobały mi się i najchętniej nagrody podzieliłbym na wszystkich uczestników. Żałuję też, że nie udało się na urodzinach ZT przeprowadzić zawodów: miały być zawody pt kto wyląduje bliżej celu. Niestety zabrakło trochę czasu i trochę miejsca. Ale muszę zapewnić, że wszystkie pojazdy, które pojawiły się w Służewskim Domu Kultury zostały sprawdzone pod względem technicznym i wszystkie uzyskały homologację WR.

Obrazek

Ostatecznie zdecydowałem, że pierwsze miesce należy się Thietmaierowi. TADAM! Skrzydlate łóżko JEST odlotowe. Możesz wybrać sobie jeden z zestawów przeznaczonych na nagrody.

Drugie miejsce przyznaję Wallyjarkowi za Kudłatego w Kanapkowozie. TADAM! Do Ciebie idzie zestaw, którego nie wybierze Thietmaier.

Zwycięzców prosze o kontakt na pw w celu ustalenia jak dostarczymy nagrodę

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczestników.

A na koniec znów praca pana o pseudonimie red:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-11-26, 21:35 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ