[MOC] Przystań w Toltobury

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#16 Post autor: legosamigos »

bart_ilo pisze:Świetne!
MOC miesiąca w kieszeni.
I to po raz kolejny :) Czy swoje prace rozbierasz do innych MOCy, czy jednak dokupujesz kolejne klocki, by powstały następne cuda?
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#17 Post autor: Falcrum »

Płetwiaste dachówki= mistrzostwo świata!
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 380
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#18 Post autor: Deckard Cain »

Ten styl poznam wszędzie. Kawał solidnej roboty w moim ulubionym klimacie.
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Hobbit »

Portem przypomina trochę miasto na jeziorze z Hobbita.
Hobbit

Awatar użytkownika
Sajan
VIP
Posty: 425
Rejestracja: 2012-03-18, 12:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Sajan »

Świetna makieta.
Praca jest już na The Brothers Bricks

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#21 Post autor: Toltomeja »

SERVATOR pisze:Gdzieś do zobaczenia na żywo będzie?
Niestety od razu idzie na żyletki. Za to będę na Falkonie z czymś mniejszym, zawsze to coś w zamian.
legosamigos pisze:Czy swoje prace rozbierasz do innych MOCy, czy jednak dokupujesz kolejne klocki, by powstały następne cuda?
Zawsze rozbieram, i to praktycznie zaraz po publikacji. Dla mnie celem jest samo budowanie, a potem pokazanie tego innym AFOLom na forum (czasem na wystawie, i wtedy nie tylko AFOLom). Potem to już tylko patrzenie, jak model się kurzy i zajmuje miejsce w pokoju.
Klocki na kolejne oczywiście dałoby się dokupić, ale tu znowu dochodzi czekanie na wysyłkę... Wolę od razu coś rozebrać i budować dalej.
dmac pisze:na tej w sumie niewielkiej przestrzeni (no, niewielkiej z mojego punktu widzenia ;) )
Haha, takie same przemyślenia miałem podczas budowy. Dla mnie to ohoho, 12 płyt...A niektórzy od tego zaczynają. :D
Kloss pisze:Rewelacja. Oszacowałeś jakoś ilość klocków? Ilość detali w pracy tak ogromnej jest imponująca!
Dziękuję, że zadałeś to pytanie. Czekałem na to. :D
W tym MOCu klocków nie liczyłem, ale wiem że Zamek Drakuli miał 7-8 tysięcy. Ten jest trochę większy, więc zgaduję że około 10 tysięcy.

Dzięki za komentarze, jak zawsze.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2462
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#22 Post autor: eric trax »

Rzadko tu zaglądam ale jeśli coś robi na mnie takie wrażenie jak ten model czuję się w obowiązku napisać kilka słow mimo że się nie znam :D

Bardzo podoba mi się zabudowa nabrzeża. Żurawie to temat praktycznie na oddzielnego MOCa. Świetne są! Dodatkowo bardzo podobają mi się kolory budynków przy porcie(?). Zdjęcie z góry pokazuje bardzo fajny rozkład ulic i budynków na dioramie. Nie jest prosty jak od linijki. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że układ jest chaotyczny jednak wygląda bardzo naturalnie.

Szczerze przyznam nie podoba mi sie, że w pewnym momencie z tak myślę drewniano glinianych chatek rybackich wyrasta budynek z kamienia który w moim przekonaniu trochę odstaje od początkowego wyobrażenia dioramy.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Diabolique
Posty: 52
Rejestracja: 2016-10-03, 11:05
Lokalizacja: Dęblin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: Diabolique »

Nie wypowiem się tak elokwentnie jak koledzy :D , ale MOC jest piękny. Robi na mnie duże wrażenie. Jedna z najlepszych konstrukcji jakie tu widziałem.

ODPOWIEDZ