[MOC] Zamek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

[MOC] Zamek

#1 Post autor: tobiasz »

Obrazek

Galerie: https://www.flickr.com/photos/30792065@ ... 8534561425
https://www.flickr.com/photos/30792065@ ... 6876936651


Witam, przedstawiam mój najnowszy i chyba największy moc - zamek średniowieczny. Powstał już parę miesięcy temu - około lipca, ale zdjęcia zrobiłem dopiero teraz i na szybko, żeby zgłosić na CCC i są niestety kiepskiej jakości. Mam słaby aparat, brak dobrego oświetlenia i cierpliwości. No i po prostu bardzo ciężko zrobić dobre zdjęcia dla tak dużej budowli. Zamek nie jest do końca dopracowany, ale tak długo go budowałem, że nie chce mi się już nic przy tym robić, bo raz że nie ma gdzie postawić, dwa bardzo się wszystko kurzy.
Zamek jest naprawdę bardzo duży i znacznie lepiej wygląda w realu niż na zdjęciach.
Budując wzorowałem się trochę na screenach z zapowiadanej czeskiej gry Kingdoms Come: Deliverance.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Fajny old school bez udziwnień. Ładna bryła. Powala wielością. Mimo prostoty ładne detale. Całość wygląda autentycznie.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Prosto ale schludnie.

"Tudorowe" i drewniane części mogłyby by się wszystkie odznaczać od szarego muru bardziej - wystawać albo jakąś warstwą plate się odcinać.

Przydałoby się więcej zdjęć, od frontu np.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#4 Post autor: tobiasz »

Jellyeater pisze:Fajny old school bez udziwnień
Dzięki, też nie lubię tych wszystkich wydumanych technik, które wydaje się, że nie raz na siłę wszyscy wszędzie starają się wpychać. Raczej staram się budować dla siebie, nie na pokaz i tak żeby to mi sprawiało przyjemność, a przy okazji od czasu do czasu coś opublikuje. Zamek był już zbudowany od lipca, a dopiero teraz zrobiłem zdjęcia.
Ciamek pisze:Przydałoby się więcej zdjęć, od frontu np.
Trochę jest w galerii ale ze zdjęciami mam problem, szczególnie w przypadku tak dużej budowli - po prostu nie ma tego gdzie ustawić na w miarę jednolitym tle i żeby jeszcze
dobre światło było, muszę zainwestować w aparat bo teraz to w komórkach są lepsze.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#5 Post autor: Biedrus »

Kawał fajnego zamczyska :)
tobiasz pisze:Zamek jest naprawdę bardzo duży i znacznie lepiej wygląda w realu niż na zdjęciach.
Na pewno, chętnie bym go zobaczył na jakiejś wystawie na żywo.
tobiasz pisze:Dzięki, też nie lubię tych wszystkich wydumanych technik, które wydaje się, że nie raz na siłę wszyscy wszędzie starają się wpychać.
Czasami też odnoszę takie wrażenie. Często proste jest lepsze niż przekombinowane.

ODPOWIEDZ