Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Moje speeder bike'i
Autor Wiadomość
brickmartil 

Wpisy: 40
Wysłany: 2017-02-13, 23:00   [MOC] Moje speeder bike'i

Witajcie moi drodzy.
Chciałem się pochwalić tym co popełniłem. Nie chcę zakładać oddzielnych tematów na każdy motorek więc wrzucam dwa w tym. Aresa opublikowałem jakiś czas temu w tym temacie
Od tamtej pory zbudowałem jeszcze terenowego Storm'a i jaskrawego Neon'a. Oto one:

Storm class speeder bike by Marcin Grabowski, on Flickr

Neon class speeder bike by Marcin Grabowski, on Flickr

a tutaj jest zdjęcie rodzinne

Team Beam by Marcin Grabowski, on Flickr

Jak zwykle będę wdzięczny za wasze sugestie. Wiem, że są przerośnięte jak na motorki, jednak nie jestem ani dobry ani doświadczony w budowaniu kompaktowych modeli..

wallyjarek 

Wpisy: 775
Wysłany: 2017-02-16, 11:44   

Bedę pierwszy, widzę w nich Twój styl budowania który jest w większych modelach. Są fajne, inne niż reszta co oglądałem. Ale najbardziej podoba mi się Ares który jest w innym wątku.

Hobbit 

Wpisy: 122
Wysłany: 2017-02-17, 20:27   

Naprawdę imponujące modele, każdy inny i w swoim jedynym niepowtarzalnym stylu. Wg mnie najlepszy jest Neon class speeder bike. Świetne zdjęcia! Z jakiej serii jest ta pomarańczowa szybka?

brickmartil 

Wpisy: 40
Wysłany: 2017-02-22, 16:55   

wallyjarek napisał/a:
Bedę pierwszy, widzę w nich Twój styl budowania który jest w większych modelach. Są fajne, inne niż reszta co oglądałem. Ale najbardziej podoba mi się Ares który jest w innym wątku.

Przepraszam za obsuwe z odpisaniem. Dziękuję bardzo za pozytywny feedback=D Już któryś raz słyszę o "moim stylu budowania" - miło, że coś takiego ludzie zauważają jednak ja tego nie widzę=D
Konkurs powoli zbliża się do końca. Ciekawią mnie wyniki. Pal licho nagrody ale te chromowane statuetki.. Jaram się=D Powodzenia Jarku!

Hobbit napisał/a:
Naprawdę imponujące modele, każdy inny i w swoim jedynym niepowtarzalnym stylu. Wg mnie najlepszy jest Neon class speeder bike. Świetne zdjęcia! Z jakiej serii jest ta pomarańczowa szybka?

Dziękuję. Chciałem, żeby każdy był inny - łączyć je miał mangowy klimat=D Szybka jest z nexoknight - dostępna w dość dużej liczbie zestawów z tej serii.
Zdjęcia robię telefonem. Jedyną inwestycją było oświetlenie. Jeszcze tła wypadałoby zmienić..=D

wallyjarek 

Wpisy: 775
Wysłany: 2017-02-22, 23:01   

Statuetkę zamów u Auri'ego :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu