[MOC] Chojnice - Ołtarz w kościele NMP

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

[MOC] Chojnice - Ołtarz w kościele NMP

#1 Post autor: martinb »

Skromny MOCyk, w którym próbowałem odtworzyć ołtarz w kościele pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Chojnicach.

MOC liczy sobie równe 50 klocków.

Obrazek

Z racji, że nigdy w Chojnicach nie byłem, to wzorowałem się jedynie na poniższym zdjęciu autorstwa kot-petera:

Obrazek

To samo, ale pod innym kątem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jetboy

#2 Post autor: Jetboy »

Mało atrakcyjne jako MMW, a jeszcze jakaś devota się do tego na pewno przyczepi.

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#3 Post autor: martinb »

Wiem, że mało atrakcyjne, ale wszyscy i tak rzucili się na tura. ;-) A że dziś rano stwierdziłem, że spróbuję coś zrobić w LDD w 30 minut, no to zrobiłem.

Awatar użytkownika
Zwariowany
Posty: 178
Rejestracja: 2016-12-29, 16:47
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Zwariowany »

Mało atrakcyjne?
Uważam inaczej.
Dla mnie raczej kojarzy się z wystrojem jakiejś pałacowej komnaty a nie ołtarzem NMP.

Nie pamiętam czy występuję w innym kolorze niż żółty takie małe filary 1x7 lub 1x6 odwrócone studem w dół by tu się nadały,środek ołtarza szare pałacowe okno bez kraty (ma zaokrągloną górną ramę) odpowiednio obudowane w koło,tył gładka płytka. Może trochę naprowadziłem :D
MOC jest silna we mnie, a ja jestem silny MOCą

Jetboy

#5 Post autor: Jetboy »

Zwariowany pisze:Mało atrakcyjne?
Uważam inaczej.
Twoje prawo.
Tylko MMW ma być między innymi bawialny dla dzieci. Ołtaż bawialny nie jest. Owszem można robić czarne msze, czy podobne, ale brakuje tu w takim razie kozy i pana szatanisty.

I tak jak napisałeś bardziej to wygląda na wnętrze pałacowe niż ołtarz w kościele. Na dokłądkę tur bardziej przemawia jako symbol Chojnic niż ołtarz o któym mało kto słyszał.

Awatar użytkownika
Zwariowany
Posty: 178
Rejestracja: 2016-12-29, 16:47
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Zwariowany »

Jetboy pisze:Tylko MMW ma być między innymi bawialny dla dzieci. Ołtarz bawialny nie jest. Owszem można robić czarne msze, czy podobne, ale brakuje tu w takim razie kozy i pana szatanisty.
To już raczej przegięcie by było.
Jetboy pisze:a dokłądkę tur bardziej przemawia jako symbol Chojnic niż ołtarz o którym mało kto słyszał.
Jak ktoś o ołtarzu nie słyszał to i raczej o turze (np. ja). Jest kilka tematów prac między innymi ołtarz. A, że jakąś tam mini wizję złapałem po pracy marimb postanowiłem wspomóc. W końcu zabawa to i budowanie przecież. :D
MOC jest silna we mnie, a ja jestem silny MOCą

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: SERVATOR »

Chciałeś zrobić ołtarz i zrobiłeś. To najważniejsze. :)

Figurki postawiłbym na pralkach w kolorze dark red z groszkiem w kolorze LBG.
Obrazek Obrazek

Poza tym jestem na TAK. :)
Ostatnio zmieniony 2017-03-13, 16:14 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#8 Post autor: martinb »

SERVATOR, no przecież! Dzięki za radę, jutro z rana poprawię, bo ekhm, ekhm, MOCyka zrobiłem "w krótkiej przerwie na kawę w robocie". :-D

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#9 Post autor: martinb »

Za namową SERVATORA zrobiłem drobne modyfikacje (dzięki za radę!). Dzięki temu udało mi się zejść z ilością do 49 klocków.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jarema1980
Posty: 207
Rejestracja: 2015-04-07, 19:59
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#10 Post autor: Jarema1980 »

martinb pisze:SERVATOR, no przecież! Dzięki za radę, jutro z rana poprawię, bo ekhm, ekhm, MOCyka zrobiłem "w krótkiej przerwie na kawę w robocie". :-D
Fajną masz pracy, gdzie może zainteresowania swe rozwijać. Szef nie marudzi !!?

ODPOWIEDZ