BuWizz

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Styrany
Posty: 26
Rejestracja: 2016-05-01, 14:46
Lokalizacja: Zamość
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

BuWizz

#1 Post autor: Styrany »

Cześć, mam pytanie odnośnie przedmiotu z tytułu tematu, wiem, że jest to przedmiot nielegowy jednak dużo ludzi korzysta z SBrick'ów więc pomyślałem czy może ktoś może wypowiedzieć się na ten temat. Mianowicie, chciałbym wiedzieć czy faktycznie silniki działają z nim lepiej, cena w sumie mnie kusi, bo za akumulator Lego i SBrick'a zapłacę pewnie więcej + ładowarka.
Ostatnio zmieniony 2017-03-29, 21:37 przez Styrany, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#2 Post autor: Bricksley »

Styrany pisze:+ ładowarka.
Legową ładowarkę z powodzeniem możesz zastąpić nieoryginalną. Ważne by parametry prądowe miała odpowiednie.
Ostatnio zmieniony 2017-03-29, 21:38 przez Bricksley, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam :)

Styrany
Posty: 26
Rejestracja: 2016-05-01, 14:46
Lokalizacja: Zamość
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Styrany »

No tak, ale akurat to najmniejszy problem, chodzi też o wymiary, brak dodatkowej wieży, sam pomysł bardzo fajny tylko chciałbym usłyszeć opinię kogoś kto taki produkt posiada.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#4 Post autor: Innos »

Mam BuWizza. Jakichś konkretnych testów nie robiłem, zdążyłem na razie jedynie podłączyć go do firmowego zestawu żeby sprawdzić czy i jak działa w porównaniu z PF. Są 3 tryby działania, normalny, wolny i szybki. No i tak zupełnie nieanalitycznie i subiektywnie: na szybkim zaiwania bez porównania szybciej niż ten sam zestaw na PFach, na normalnym chyba minimalnie szybciej. Ale nie bawiłem się tym nawet tak długo żeby sprawdzić czas działania aku.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Styrany
Posty: 26
Rejestracja: 2016-05-01, 14:46
Lokalizacja: Zamość
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Styrany »

Podoba mi się też to, że załóżmy gdy projektujemy potężny ciągnik z naczepą możemy właśnie w naczepie ukryć powerbanka.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#6 Post autor: Innos »

Fakt, możliwość wydłużenia czasu nieprzerwanego działania to również plus, tym bardziej, że pojemny power bank to rozwiązanie uniwersalne, przydatne także poza klockami, a w cenie niewiele odbiegającej od Eneloopów i znacznie niższej niż legowy akumulator.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Styrany
Posty: 26
Rejestracja: 2016-05-01, 14:46
Lokalizacja: Zamość
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Styrany »

Powracam do tematu, ponieważ nie bardzo wiem gdzie pytać.
Mianowicie planuje zakup Buwizz'a. Jednak nie bardzo znam się na PayPalu i chciałbym dopytać jak to jest w pewnością wysyłki, czy jest to jakoś ubezpieczone? Czy PayPal oddałby mi pieniądze jakbym nie otrzymał przesyłki? Wiem może pytania są głupie ale jestem mało doświadczony w takich transakcjach a 120 dolarów dla studenta to jednak troche :D

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#8 Post autor: BJ »

PayPal zwraca kasę jeśli nie dostaniesz przesyłki, nie ma się czego obawiać.
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Awatar użytkownika
maren
Posty: 67
Rejestracja: 2016-05-01, 14:41
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: maren »

Reklamować możesz jeśli użyjesz płatności za usługi lub towary.
Jeśli użyjesz opcji GIFT nie będziesz mógł dociekać reklamacji.

W przypadku płatności za usługi lub towary sprzedający jest obarczony opłatą 4% od wartości transakcji.
Nieraz sprzedający prosi o użycie opcji GIFT czyli w paypalu po polsku: wyślij pieniądze rodzinie lub znajomym.
Jeśli nie masz zaufania do sprzedajacego nie daj się na to namówić.

W wąskich gronach zapaleńców uzywanie opcji GIFT jest na porządku dziennym ponieważ ludzie się znają lub nie narobią lipy bo się pogrążą w towarzystwie.

Komercyjni sprzedawcy zawierają opłatę 4% w cenie produktu i wszystko jest git.

W razie problemów paypal zwraca kasę w przeciągu od dwóch tygodni do dwóch miesięcy jeśli rozważy sprawę pozytywnie.

Dobrze jest też przeczytać regulamin paypala.

Pozdrawiam.
Niech MOC będzie z Wami.
_____________________________________

ODPOWIEDZ