[MOC] Hoth Wampa Cave

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#16 Post autor: legosamigos »

Kocur pisze:
legosamigos pisze:Przecież nie każdy musi lubić Star Warsów :)
Tu nie chodzi o 'lubienie' tylko o obejrzenie choć raz klasyki kina, możemy starą trylogię Star Wars rozpatrywać w kategorii ukulturalnienia :)
Jeśli nie interesują mnie tego typu filmy, to po co mam oglądać? :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Durzy »

mw, mogę się do jednego przyczepić? Strop jaskini jest u Ciebie płaski, zwłaszcza to się rzuca przy widoku minifiga, który nie wygląda jakby był uwieziony w lodzi, tylko jakby właśnie spadał. Całą resztę ładnie wyprofilowałeś, a najważniejsze z punktu widzenia fabuły - nie.

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Hobbit »

Kocur pisze:
legosamigos pisze:Przecież nie każdy musi lubić Star Warsów :)
Tu nie chodzi o 'lubienie' tylko o obejrzenie choć raz klasyki kina
Popieram, Epizody I-III są spoko, ale i tak najbardziej lubię klasykę Gwiezdnych Wojen. Model jest naprawdę imponujący i filmik też robi wrażenie, chociaż brakuje mi tu animacji poklatkowej. Kiedy po raz pierwszy oglądałem Imperium Kontratakuje, ta scena wywarła na mnie lekki dreszczyk, ale to pewnie dlatego, że miałem wtedy 7 lat :-)
Hobbit

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: mw »

Durzy pisze:mw, mogę się do jednego przyczepić? Strop jaskini jest u Ciebie płaski, zwłaszcza to się rzuca przy widoku minifiga, który nie wygląda jakby był uwieziony w lodzi, tylko jakby właśnie spadał. Całą resztę ładnie wyprofilowałeś, a najważniejsze z punktu widzenia fabuły - nie.
zgadza się tak naprawdę kiedy rozmyślałem jak tę jaskinię zbudować to miałem w planach porobić trochę stalaktytów i stalagmitów ale podczas budowy jakoś mi to nie wyszło nie pomyślałem o tym, no i druga sprawa że nie mogłem poszaleć z wielkością całej jaskini bo musi ona jakoś nawiązywać do dioramy, ale gdybym budował ją jako osobny twór to zrobił bym ją o wiele większą i wtedy było by gdzie dać te stalaktyty i stalagmity :)

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#20 Post autor: SERVATOR »

Skoro już w wątku pojawił się kadr z filmu, to może warto opuścić (a w zasadzie podnieść) figowi obie ręce i na ziemię rzucić samą "rękojeść" miecza?

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Durzy »

zgadza się tak naprawdę kiedy rozmyślałem jak tę jaskinię zbudować to miałem w planach porobić trochę stalaktytów i stalagmitów ale podczas budowy jakoś mi to nie wyszło nie pomyślałem o tym, no i druga sprawa że nie mogłem poszaleć z wielkością całej jaskini bo musi ona jakoś nawiązywać do dioramy, ale gdybym budował ją jako osobny twór to zrobił bym ją o wiele większą i wtedy było by gdzie dać te stalaktyty i stalagmity :)
Mógłbyś to zrobić chociaż z płytek, a jeśli nie na całym sklepieniu to chociaż przy nogach Luca, bo w obecnej formie to dziwnie wygląda i pasuje bardzo dobry efekt, jaki robi cała reszta.

Greg
VIP
Posty: 199
Rejestracja: 2010-01-21, 13:19
Lokalizacja: Poznań

#22 Post autor: Greg »

Piękny Mocyk z wypasionym prezentacją. Brawo!!!!!

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#23 Post autor: Deckard Cain »

Super praca.To moje ulubione klimaty.
Gratuluje wspaniałego wykonania.
Ostatni z Horadrimów

ODPOWIEDZ