[Zawody] Sezon 2016/2017 DFC & LAR

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#121 Post autor: Blaha »

Dobri,

Podjęliśmy dziś wspólną decyzję, aby zakończyć bieżący sezon DFC 2016/2017.
Wszyscy przyznali, że będzie ciężko rozegrać jeszcze dwa wyścigi, wszak rozpoczęliśmy już sezon trialowy.

Tak więc, mam przyjemność przedstawić klasyfikację generalną drugiego sezonu DFC:

Obrazek

Gratuluję wszystkim Zawodnikom. Tak się złożyło, że mamy dwa pierwsze miejsca. Nie można wyłonić samodzielnego zwycięzcy, gdyż zarówno UJa jak i Kamyk naprzemian zajmowali pierwsze i drugie miejsce w poszczególnych wyścigach. Jeszcze raz graty!
Widzimy się już na jesieni :)

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#122 Post autor: Uncle Jaca »

Dziękówka za sezon!!! DFC są super wyścigami, formuła z Arocsami bardzo mi odpowiada :)
Blaha pisze:Nie można wyłonić samodzielnego zwycięzcy, gdyż zarówno UJa jak i Kamyk naprzemian zajmowali pierwsze i drugie miejsce w poszczególnych wyścigach.
Była bardzo wyrównana walka, z kamykiem przegrać to jak wygrać ;)

Do zobaczenia na jesień!!!
Pies utonął, łańcuch pływa

Kamyk
VIP
Posty: 234
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#123 Post autor: Kamyk »

Sory, że tak długo nie odpisywałem, ale święta, studia, wszystko na raz :P

Dziękuję za świetny sezon, walka była bardzo wyrównana i zacięta, ale przyjemnie się ze wszystkimi jeździło.

Gratuluję wszystkim zawodnikom i kolegom z podium, niecodziennie się zdarza by były 2 pierwsze miejsca na koniec sezonu ;)

W przyszłym sezonie chcemy coś zmieniać w pojazdach, czy zostajemy z tym co jest? Jak dla mnie obojętne, bo Arocsami jeździ się w porządku, ale mogę spróbować też czegoś nowego.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#124 Post autor: Uncle Jaca »

Mi Arocsy bardzo siadły, prócz samej jazdy wyglądają bardzo reprezentatywnie i cieszą oko na wystawach. Nie mniej, jeśli pojawi się coś innego, lepszego i przygotowanego równie profesjonalnie to można spróbować i czegoś nowego.
Pies utonął, łańcuch pływa

ODPOWIEDZ