Guardians of the Galaxy Vol. 2 - recenzja zbiorcza

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#16 Post autor: nori »

Zwariowany, problem z opisywaniem jest wtedy, gdy robi się recenzje większej liczby zestawów z jednej serii. Wtedy jak opisać sensownie elementy wspólne, tak, by osoba która czytała wcześniejsze opisy nie nudziła się, a świeży czytelnik jednak dowiedział się co trzeba. Ot, takie dylematy. ;)
A.Brickovsky, dostałem w prezencie, więc tu kwestia raczej szczęścia. Tyle co normalnie kosztuje ta figurka to jakaś chora sprawa.
Durzy, gdybym miał, oczywiście byłoby takie zdjęcie, zresztą figurki właśnie tak zestawiłem. Konstrukcje zarówno z Vol 1 jak i już Vol 2 poszły dalej w świat. ;)
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#17 Post autor: nori »

Uroczy Groot już gościł w cyklu Fotki Super Trykociarzy, choćby jako porównanie trzech jego LEGOwych wersji:

Obrazek

I trzeba przyznać, że duża, częściowo składana z klocków figurka prezentuje się całkiem udanie, choć można narzekać, choćby na ograniczony zakres ruchu ramion, czy jajecznicę kolorystyczną.

Obrazek

A tegoroczna wersja Baby jest przeurocza.

Obrazek

A wiecie, że Grrot ma jeszcze kuzyna? Nie LEGOwego, choć utrzymanego w tej samej stylistyce, i co ciekawe, uciekającego od kategorii podróbki, w sensie bezpośredniej kopii.

Obrazek

Chińskiemu Grootowi bliżej do figurki niż klocków, choć ramiona trzymają się na pinach, a samą figurkę można przyczepić do normalnych płytek ze studami.

Obrazek

Obrazek

Oczywiście nie jest to jakieś cudo, ale jako ciekawostka - warto chyba chociaż zobaczyć?

Obrazek

Uważajcie natomiast na podróbki innych postaci z Guardians of the Galaxy - niestety, jest tego zatrzęsienie, także na naszym najpopularniejszym serwisie aukcyjnym!
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#18 Post autor: Ex3qtor »

Był taki Groot na którymś stoisku na Pyrkonie, razem z cała masą zarówno podrabianych postaci, jak i takich, których nie ma w ofercie LEGO.
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Haraszo
Posty: 15
Rejestracja: 2015-07-06, 09:56
Lokalizacja: Jaworzno
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Haraszo »

Chiński Groot o wiele bardziej mi się podoba.

Awatar użytkownika
Zwariowany
Posty: 178
Rejestracja: 2016-12-29, 16:47
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Zwariowany »

A mnie ciekawi brak plomb foliowych na pudełkach....hmmm (a stałem się szczęśliwym posiadaczem Milano dzięki tej recenzji :)
MOC jest silna we mnie, a ja jestem silny MOCą

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Hobbit »

W dniu premiery byłem z kolegą i ku mojemu zdziwieniu, film był przyzwoity. Zestawy z tej serii zaczynają się robić całkiem ciekawe, wg mnie najlepszą figurką jest Star Lord.
Hobbit

ODPOWIEDZ