[MOC] Chatka wikingów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

[MOC] Chatka wikingów

#1 Post autor: tobiasz »

Witam ponownie ! Chciałem Wam przedstawić mój kolejny moc mianowicie małą chatkę wikingów, zapraszam do komentowania

Obrazek

GALERIA: http://www.mocpages.com/moc.php/38004
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:53 przez tobiasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#2 Post autor: Iskra »

To ja się czepnę, jesli pozwolisz: drzwi za duze, okno nie do przyjecia, a te cosie przy dachu wygladaja jak foto-radary.

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#3 Post autor: tobiasz »

Niestety nie mam innych drzwi i okien wiec muszę budować z tego co mam, zresztą moim skromnym zdaniem zarówno drzwi jak i okna mogą być, za czasów wikingów to chyba nie mieli jeszcze fotoradarów ;) Są to rzeźbione paszcze smoków mające potężną moc odpędzać złe duchy i chronić domostwo przed wrogami więc lepiej uważaj ;)

crises

#4 Post autor: crises »

Mi się podoba. Ma pewne fuszerki, które wymagają poprawy, ale ogólnie sprawia miłe wrażenie. Całkiem fajne jest wnętrze, ciekawy komin, poddasze z drabinką, bryła budynku też niczego sobie. Co bym poprawił: zmienił okna i okiennice na inne kolory, mniejsze drzwi, mocowanie dachu od wewnątrz jest strasznie bałaganiarskie, próg jest za wysoki. Myśle, że jak będziesz miał odpowiednie klocki to domek zostanie przerobiony i będą jeszcze z niego "ludzie".

ODPOWIEDZ