[MOC] Knighton Anti-Gravity Speedor

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 82
Rejestracja: 2017-06-10, 14:06
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Knighton Anti-Gravity Speedor

#1 Post autor: Silverbrick »

Czas zaprezentować jakiegoś mojego, materialnego MOCa. Skoro dopiero tutaj przybyłem, to warto pokazać co złożyłem.
Zbudowałem go gdzieś z pół roku temu, ale sądzę że mogę się nim podzielić, jako próbkę tego co buduję.

Jak to się stało, że postanowiłem zbudować coś takiego?

Na oficjalnej stronie Nexo Knights, pojawiło się pewne zadanie. Wykonanie pięciu "misji": zaprojektowanie herbu rodowego, sfotografowanie podejrzanego obiektu, zbudowaniu katapulty, znalezienia czegoś co powstrzyma Globliny i (co najważniejsze) zbudowanie jakiegoś pojazdu Nexo. Pomysły które są zatwierdzane, trafiają do galerii fanów, a ty masz coś w stylu "mision complete". Nagrodą za wykonanie piątki zadań, jest Nexo Moc - Kula Światła.

Dobry pretekst na fajne spędzenie wolnego czasu.

Obrazek

Ten oto pojazd latający, miał swoją genezę, gdy to zacząłem patrzeć na konstrukcję Królewskiej Wyścigówki i statku Kylo Rena z polybagu. Pomysł na zrobienie skrzydeł trapezowych, wziął się z tego iż sporo dłubam w Classic Space.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-06-13, 17:17 przez Silverbrick, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#2 Post autor: Falcrum »

Model zbudowałeś tylko z dwóch wymienionych polybagów, czy może wsparłeś się dodatkowymi elementami?
Parę rzeczy mnie gryzie, przede wszystkim Twoje miotacze jakoś mnie nie urządzają- przez nie statek traci kształt, jak na pojazd dosyć zaawansowany technicznie jest trochę zbyt chaotyczny.
Lepsze od Fortu Piontek. Budowanie w LDD to jednak co innego niż w rzeczywistości i szczerze, ta praca przypadła mi do gustu znacznie bardziej od komputerowych projektów.
Podsumowując- jest OK. Nie mógłbyś jednak zbudować czegoś większego? Tutaj nawet za bardzo nie miałem pojęcia, o czym jeszcze napisać.
Ostatnio zmieniony 2017-07-04, 18:50 przez Falcrum, łącznie zmieniany 1 raz.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

ODPOWIEDZ