[MOC] Marylin Monroe

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Marylin Monroe

#1 Post autor: JK »

Nie będę ukrywał, że po całkiem sporym sukcesie Alberta Einsteina zastanawiam się jak mógłbym go zdetronizować:) I tak sobie pomyślałem, że zadanie to powierzę kobiecie. I to nie jakiejś tam kobiecie, lecz samej Marylin Monroe!:)

Sam jestem ciekaw jak jej kobiece wdzięki poradzą sobie w zderzeniu z fizyką teoretyczną:) Niezależnie od wyniku tego "starcia" mam nadzieję, że praca Wam się spodoba:)

ObrazekMarylin Monroe by Krzysztof J, on Flickr

Awatar użytkownika
maren
Posty: 67
Rejestracja: 2016-05-01, 14:41
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: maren »

Nieźle zarośnięte piersi ;)

Fajnie zrobione włosy, taki gołębi blond z refleksami ultramaryny.
Kolczyki też na miejscu.
Ostatnio zmieniony 2017-06-18, 09:14 przez maren, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech MOC będzie z Wami.
_____________________________________

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: JK »

maren pisze:Fajnie zrobione włosy, taki gołębi blond z refleksami ultramaryny.
Dzięki:) Bardzo fachowo to opisałeś:)
maren pisze:Nieźle zarośnięte piersi ;)
Oj tam, niczego bardziej gładkiego, odpowiednio wyprofilowanego i do tego czarnego nie znalazłem:) Te czepki kąpielowe uznałem za najbardziej odpowiednie:) Po prostu biustonosz się trochę marszczy;) No chyba, że wolałbyś, żeby była bez niczego;)
Ostatnio zmieniony 2017-06-18, 09:42 przez JK, łącznie zmieniany 1 raz.

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Major »

Rewelacja! - aż chce się powiedzieć też 'as always' ;-)

Jedyne co mi przy pierwszym 'wejrzeniu' nie zagrało to ten knob jako pieprzyk. Ale w sumie im dłużej patrze tym mniej kole w oko ;-)

Brawo!

naugtur
Posty: 40
Rejestracja: 2017-05-11, 09:57
Lokalizacja: Poznań

#5 Post autor: naugtur »

Major pisze: Jedyne co mi przy pierwszym 'wejrzeniu' nie zagrało to ten knob jako pieprzyk.
Sprzeciw! Od razu wiedziałem o co chodzi i nie dało się tego pieprzyka lepiej zrobić

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Major »

Od razu wiedziałem o co chodzi
Ja też od razu wiedziałem o co chodzi nie mniej podtrzymuje pierwsze wrażenie, a z każdym kolejnym się oswoiłem ;-)

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Hobbit »

Bardzo udany MOC, fajny patent z ustami. Czy włosy są z ogonów Kota z filmu "Lego Movie"?
Hobbit

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Durzy »

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mnie kompletnie nie przypomina Merylin . Dużo bardziej Betty Boop lub ewentualnie starą, spracowaną prostytutkę.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: JK »

Dzięki Panowie za komentarze! Widzę, że opinie mieszane, a zatem fizyka jednak górą!;)

Durzy, o podobieństwie do Betty Boop już dzisiaj słyszałem, zatem coś pewnie jest na rzeczy. Ale żeby zaraz stara prostytutka...;) Myślę, że chodzi o ten wyzywający strój. Czyli jednak od Marylin oczekuje się więcej subtelności (będę musiał zatem wrócić do pierwotnej koncepcji zrobienia jej z podwiewaną sukienką ze słynnej sceny ze "Słomianego wdowca"). Natomiast z twarzą raczej nic nie zrobię i przyznam, że przypadła mi do gustu i osobiście nie czuję takiej potrzeby:) No chyba, że obecne ciało miałbym wykorzystać do pełnokrwistej, przywołanej tu Betty Boop, która miała czarne włosy i trochę jednak inną fryzurę;) I w ten oto sposób miałbym dwie postacie;)

Faktem jest natomiast, że Marylin także pozowała do wielu zdjęć w mocno wyzywającym stroju, tudzież całkiem go pozbawiona:)

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

#10 Post autor: REX »

Hobbit pisze: fajny patent z ustami.
No właśnie te usta najmniej mi pasują i pewnie one po części "sprowokowały" wypowiedź Durzego

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: Durzy »

JK pisze:Faktem jest natomiast, że Marylin także pozowała do wielu zdjęć w mocno wyzywającym stroju, tudzież całkiem go pozbawiona:)
To prawda, jednak nawet kiedy była wyzywającą, to miała w sobie jakąś lekkość i "uroczość", no ale to w końcu była Merylin;)
REX pisze: No właśnie te usta najmniej mi pasują i pewnie one po części "sprowokowały" wypowiedź Durzego
Nie. Moją wypowiedź spowodowała całość. Usta w połączeniu ze strojem, sylwetką* i fryzurą - pomysł na nią genialny, ale jej kolory psują efekt.

*przez ułożenie rąk i proporcje ciała wygląda trochę jak osiłek z wypiętą piersią i słowami typu "fikasz?", czy "no chodź".


Bardzo cenię Brickheadzy JK, ale ten mi nie pasuje.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#12 Post autor: JK »

Durzy pisze:Bardzo cenię Brickheadzy JK, ale ten mi nie pasuje.
Dzięki! To naturalne, że nie każda praca będzie się podobać:) A ten projekt był moim zdaniem trudniejszy od wcześniejszych i nieco ryzykowny.
Durzy pisze:przez ułożenie rąk i proporcje ciała wygląda trochę jak osiłek z wypiętą piersią i słowami typu "fikasz?", czy "no chodź".
Właśnie na tym polegała trudność i ryzyko - jej atrybutem jest nie trąbka, czy mikrofon tylko seksapil. I jak tu go wtłoczyć w niemal z definicji aseksualną formę brickheadsa? Właśnie temu miało służyć parę zabiegów, które i tak oddalają nieco tę pracę od schematu (m.in. "wyokrągliłem nieco twarz tym skróconym dolnym rzędem), jednak bryła pozostała masywna a proporcje są jakie są - nie wiem, czy tu można zastosować jakiś sprytny zabieg.
Durzy pisze:Usta w połączeniu ze strojem, sylwetką* i fryzurą - pomysł na nią genialny, ale jej kolory psują efekt.
Niemniej jednak akurat włosy wydały mi się delikatne i pasujące do jej subtelności. Czy uważasz, że są w niewłaściwym kolorze? (pamiętajmy o mocnym ograniczeniu palety dla tej części). A odpowiadając przy okazji na pytanie Hobbita - tak, to są właśnie te ogony:)

No i tak się zastanawiam, czy wynika stąd konkluzja, żeby dać sobie spokój z kobietami...;)

Awatar użytkownika
maren
Posty: 67
Rejestracja: 2016-05-01, 14:41
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#13 Post autor: maren »

JK pisze: No chyba, że wolałbyś, żeby była bez niczego;)
Budzisz moje pierwotne instynkty :)
Niech MOC będzie z Wami.
_____________________________________

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#14 Post autor: Jellyeater »

Włosy super. Pieprzyk jest dziwny. A usta wyglądają jak smoczek. Nie wiem w co ona jest ubrana. Ale sukienka z Wdowca byłaby sensowniejsza. Bo tak to jest to kostium kąpielowy?
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#15 Post autor: JK »

Jellyeater pisze:Włosy super.
To się cieszę, bo jej fryzjer był dość ekskluzywny;)
Jellyeater pisze:A usta wyglądają jak smoczek.
To najgorzej nie jest, bo to miało być takie zalotne cmoknięcie;)
Jellyeater pisze:Nie wiem w co ona jest ubrana. Ale sukienka z Wdowca byłaby sensowniejsza. Bo tak to jest to kostium kąpielowy?
Nie bierz proszę zbyt dosłownie tych czepków kąpielowych w roli biustonosza:) Tak naprawdę to miał być gorset;) Natomiast absolutnie się zgadzam, że trudno o coś bardziej charakterystycznego jak ta podwiewana sukienka i może się skuszę na nową wersję, w takim właśnie stroju.

ODPOWIEDZ