[MOC] Q-DANCE Brickheadz

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Q-DANCE Brickheadz

#1 Post autor: wallyjarek »

Taki spontaniczny Brickheadz. Muzyka i imprezy spod znaku "Q" cały czas mi towarzyszą i jako fan zbudowałem sobie takiego mini pomarańczowego ludka.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-06-23, 18:14 przez wallyjarek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: JK »

Przyznam, że nie miałem (i w sumie nadal nie mam) jakiegokolwiek pojęcia nt. Q-dance. Wygooglowałem oczywiście temat i wyszło mi, że to holenderska agencja imprezowa. Mam nadzieję, że nie wychodzę na totalnego ignoranta;) Natomiast sama praca kojarzy mi się z imprezą techno. Nie wiem czy to dobre skojarzenie:) W każdym razie ta postać ma w sobie coś takiego transowego:) A jak zrobiłeś logo Q?

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: wallyjarek »

JK,
Nie można wszystkiego wiedzieć :)
Może Ci się kojarzyć z impreza techno, słynne Love Parade to kolorowe, odblaskowe stroje, techno muzyka itd. (stare dobre czasy).
W tym przypadku jest to jeszcze mocniejsza muzyka choć w ostatnich latach zrobiła się bardziej melodyjna.
Poszukaj sobie filmy z imprez - oni są mistrzami w wizualizacji i budowy świetnych scen.

Wracając do tematu, logo jest to chromowany na czarno i srebrno pomaranczowy tile 2x2 z wygrawerowanym logo przez Auri'ego.
Mam ich trochę i szkoda by leżały w szufladzie.
Impulsem do budowy było dostanie klocków w kolorze pomarańczowym, a reszta już jakoś poszła.

ODPOWIEDZ