[MOC] Piekarnia

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
allesandrus
Posty: 70
Rejestracja: 2012-05-21, 18:35
Lokalizacja: Wlkp.
brickshelf: allesandrus

 

[MOC] Piekarnia

#1 Post autor: allesandrus »

Obrazek

Plany były ambitne, ale rzeczywistość (zwłaszcza czasowa) nie pozwoliła na większe konstrukcje, dlatego piekarnia jest utrzymana w stylu obecnych budynków Creator.
Znalazło się miejsce na trzy przestrzenie: piekarnię właściwą (z piecem), punt sprzedaży wypieków i na piętrze kawiarenkę. Jest też wymagana minifigurka.

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2017-06-30, 22:19 przez allesandrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#2 Post autor: Biedrus »

allesandrus pisze:Plany były ambitne, ale rzeczywistość (zwłaszcza czasowa) nie pozwoliła na większe konstrukcje, dlatego piekarnia jest utrzymana w stylu obecnych budynków Creator.
Obecne budynki Creatora to są jakieś pojedyncze dziurawe ścianki. Daleko im do twojego stylu. :)
Prosta i przyjemna dla oka praca. Fajne wnętrza. Najbardziej przypadł mi do gustu piec do pieczenia chleba.

Awatar użytkownika
Zwariowany
Posty: 178
Rejestracja: 2016-12-29, 16:47
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Zwariowany »

Moim zdaniem piec to najsłabszy element pracy. ( jestem piecowym i ciastowym w piekarni) Reszta fajna, klimacik City.
MOC jest silna we mnie, a ja jestem silny MOCą

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: wallyjarek »

Fajna figurka piekarza. Budynek prosty, dobrze, że się otwiera, jest wszystko co w piekarni powinno być.
Kiedyś zbudowałem piec, ale do pizzy do mojego Moc'a. Brakuje Tobie jeszcze kilku klocków,ale z czasem się pojawią. Najważniejszy jest pomysł.

ODPOWIEDZ