[MOC] Starfighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
LordDarq
Posty: 88
Rejestracja: 2015-11-01, 15:36
Lokalizacja: Kraków

[MOC] Starfighter

#1 Post autor: LordDarq »

Chciałbym przedstawić swoją pracę w ramach Pierwszej Krwi - Pojazd z 2100 roku.

Jest to klasyczny jednomiejscowy myśliwiec inspirowany maszynami ze świata Star Wars. Właściwie nie ma za bardzo co dodać, zdjęcia raczej pokazują go dość dokładnie :-)

Proszę o komentarze :-)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Link do galerii: https://www.flickr.com/photos/152998664 ... 4066680393
Ostatnio zmieniony 2017-07-24, 21:10 przez LordDarq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#2 Post autor: brickmartil »

Rozumiem, że to Twój pierwszy MOC. Ja swój pierwszy MOC złożyłem rok temu, więc również jestem świeży w tym temacie. Pierwsza rzecz jaką zauważyłem wracając po Dark Age było to, że w klockach lego bardzo dużo się zmieniło od czasów, kiedy byłem dzieckiem. Wtedy budowało się po prostu warstwami od dołu do góry i właśnie tym jest Twoja praca. Starą szkołą=D zwróc uwagę, że teraz jest dużo więcej klocków, które pozwalają Ci budować na ścianach i to jest właśnie to nad czym musisz popracować. Wtedy budujesz we wszystkich kierunkach. Bardzo dużo czasu spędziłem oglądając speed buldy na youtube. Pamiętaj, że zestawy projektują świetni designerzy i dużo rozwiązań można podpatrzeć=D
Jeśli mój MOC ma spód który nie jest wykończony w jakiś szczególny sposób to nie wrzucam jego zdjęć. To brzydkie i niepotrzebne ujęcia=D
Jeszcze jedna rada. Jeśli ie mogę gładko połączyć płaszczyzn to wrzucam pomiędzy jakiegoś greebla bo do tego one służą=D Znalażłem kiedyś w internecie artykuł o greeblowaniu w lego. Wybacz, że nie podam Ci linka bo jestem leniwy i nieche mi się go szukać ale z całą pewnością jak sam trochę poszperasz to znajdziesz ten artykuł.
W każdym razie czekam na kolejnego lepszego MOCa;D
Ideas are bulletproof

Awatar użytkownika
LordDarq
Posty: 88
Rejestracja: 2015-11-01, 15:36
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: LordDarq »

Wielkie dzięki za komentarz, bardzo merytoryczny :-) Jak znajdę chwilę to może jeszcze mi się uda coś pokombinować (zwłaszcza z bokami). A stara szkoła - bo stary jestem :-P Dopiero zaczynam i wszystkiego się muszę nauczyć, kompletnie nie mam warszatu i póki co z klockami także nie jest zbyt bogato. Ale to wszystko przyjdzie. Dlatego tym bardziej dzięki za wskazanie kierunku :-)

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Durzy »

Te wszechobecne serki przy pierwszym rzucie oka skojarzyły mi się z... brukiem, a to nie jest dobre skojarzenie w przypadku statku kosmicznego.

Awatar użytkownika
LordDarq
Posty: 88
Rejestracja: 2015-11-01, 15:36
Lokalizacja: Kraków

#5 Post autor: LordDarq »

Oj tam oj tam :-) Wiem że powinienem posiedzieć jeszcze przy tym tak jak to opisał brickmartil, ale niestety nie miałem na to kompletnie czasu. Kolejne moce będą już lepsze :-)

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#6 Post autor: brickmartil »

LordDarq pisze:Oj tam oj tam :-) Wiem że powinienem posiedzieć jeszcze przy tym tak jak to opisał brickmartil, ale niestety nie miałem na to kompletnie czasu. Kolejne moce będą już lepsze :-)
Nie kolejne beda lepsze tylko skoncz tego. Tak najszybciej sie nauczysz budowac.;) na poczatek zrob te skrzydelka ze zwyklych brickow i slopow grubych na jeden. Zamiast tej szarej dachowki wrzuc zamieszanie z gribli. I ja osobiście nie przepadam za sprężynko shooterami. Wywalić:)
Spoko ma kolory. Duzo osob robi błąd, że upstrokaca swoje pierwsze moci.
Trzymam kciuki;)

Awatar użytkownika
LordDarq
Posty: 88
Rejestracja: 2015-11-01, 15:36
Lokalizacja: Kraków

#7 Post autor: LordDarq »

OK, lubię challenge :-) Popracuję zatem jeszcze nad tym :-)

ODPOWIEDZ