[MOC] Wojskowe zestawy niskopodwoziowe

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bart_ilo
VIP
Posty: 1494
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#16 Post autor: bart_ilo »

REX pisze:Proporcje wozu bojowego do ciągnika siodłowego.
Chyba, że ja coś źle widzę.
Co do propoporcji ciągnika jak już eric wspomniał powinien być na 8 studów. Transporter opancerzony ma szerokość prawie 10 studów. Aczkolwiek ustawiając obok siebie dwa pojazdy, dobrze się prezentują i wielkościowo raczej pasują do siebie.
Co do kolorów wojskowych pojazdów, jest duże pole manewru. Od różnych odcieni zielonego przez mieszankę barw zieleń, czerń, brąz, kolory pustynne (chyba najłatwiejsze w budowaniu i bez żadnych nieporozumień kolorystycznych), białe pojazdy dostawcze, kończąc na niebieskich pojazdach Żandarmerii Wojskowej.
Dla przykładu autokary są w odcieniach srebrny/szary i zielonym. Ale to temat na długą niekończącą się dyskusję.
Obrazek

Tranzystor
Posty: 572
Rejestracja: 2016-08-29, 17:27
Lokalizacja: Rybnik okolice
brickshelf: Tranzystor

 

#17 Post autor: Tranzystor »

Ciągniki mi się nie podobają, wyglądają jak te wszystkie ciężarówki city robione na jedno kopyto. Do realizmu daleko. I zdecydowanie powinny być na 8 studów.

"Rosomaki" też są przeciętne, wyglądają jak wstępny zarys, a nie gotowy model i nie są podobne do rosomaków.

cody1976
Posty: 225
Rejestracja: 2013-08-20, 18:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: cody1976 »

A mnie się ciągniki bardzo podobają, autorowi chyba chodziło o klimat City a nie o stworzenie modelu z blueprintów z dokładnością do 1/4 studa. Na ich bazie można by stworzyć ciekawe ciężarówki budowlane.

cody1976

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#19 Post autor: Biedrus »

Mnie się podoba. Luźne i fajne budowanie. Czołgi można by pewnie trochu dopracować, ale i tak wyglądają dość przyzwoicie.
Tranzystor pisze:Ciągniki mi się nie podobają, wyglądają jak te wszystkie ciężarówki city robione na jedno kopyto
Wyglądają tak pewnie, bo kolega buduje w stylu City ? :)

bart_ilo
VIP
Posty: 1494
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#20 Post autor: bart_ilo »

Dokładnie tak, jak koledzy napisali. To jest luźne budowanie w kilka wieczorów lub kilka dni, w stylu pojazdów CITY. Żadne odzwierciedlenie, czy budowanie w konkretnej skali.

ODPOWIEDZ