[MOC] "Monster Truck RC"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#31 Post autor: JAREMA. »

Jellyeater pisze:No i tak to musisz zgłosić.
Biedrus pisze:Niestety tak. W zgłoszeniu powinno być właśnie te ostatnie zdjęcie, na którym widać, że się to jakoś niby mieści.
Niestety nie :D zdjęcie mogę wybrać jakie chce, mogę zrobić nowe pod jakim mi się podoba kątem. Na pewno żelek nie będzie mi dyktował co na zdjęciu ma się znajdować. Jedynym którym może mi kazać zmienić to zdjęcie jest spider44, i mam zamiar się go słuchać. Uważam też że Twój Batman nie spełnia wymagań, niestety ale na zdjęciu zgłoszeniowym klocki są obcięte i nie wynika z nich jasno że praca nie jest większa niż dopuszczalna, jeżeli żądasz ode mnie zmiany zdjęcia żelku zacznij od siebie bo wychodzisz na hipokrytę.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#32 Post autor: Jellyeater »

Niestety nie :D zdjęcie mogę wybrać jakie chce, mogę zrobić nowe pod jakim mi się podoba kątem.
Właściwie to termin zgłoszeń minął wczoraj. Jak zwykle w regulaminie jest dziura, czy można zmieniać zgłoszenie już po upływie terminu. Sprawę wielkości Twojej pracy około 16x32 podniosłem wcześniej, byś miał czas na korektę przed upływem terminu.

Zabawa zabawą, ale jednak reguły też by się przydały. Albo postawić na wolną amerykankę. Bo w sumie zapis o przesuwalności elementów na scenie byłby na rękę wszystkim. Nie trzeba by się męczyć z pozycjonowaniem palm, bo po zdjęciu starczy ją położyć i powiedzieć, że mieści się w kubiku. Nazwiemy to kompresją Jaremy. I regulamin powstaje sam na mocy precedensów.

A mój Batman spełnia wszystkie warunki. Pokażę to po południu. Aczkolwiek każdy człowiek co zna wymiary klocków może to sobie sam świetnie rozrysować i zobaczyć na własne oczy. Zresztą jakbym wiedział o kompresji Jaremy to bym zbudował budynek na 2 piętra. Bo potem po zdjęciu zmieściłbym te dwa piętra w jednym kubiku.
Ostatnio zmieniony 2017-09-04, 08:32 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#33 Post autor: SERVATOR »

"Skręt Servatora" brzmi dwuznacznie... zwłaszcza, że ja nigdy w życiu nie zapaliłem trawki ani nawet papierosa. ;)

A dyskusje w kilku wątkach związanych z LG16 dają mi pewność, że podjąłem dobrą decyzję co do jej dalszego prowadzenia. :)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#34 Post autor: JAREMA. »

spider44 pisze:Na zgłoszenia czekam do godziny 23:59:59 dnia 09.09.2017 roku.
LINK do tematu
Jeszcze trochę czasu jest :)
Wczoraj otrzymałem od Spider44 PW że nie muszę wymieniać zdjęcia i tak też postąpiłem, jak już wspomniałem nie słucham Ciebie tylko sędziego.
Ostatnio zmieniony 2017-09-05, 08:11 przez JAREMA., łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#35 Post autor: Jellyeater »

Mam pomysł na kolejną 16 która będzie 8x32 (dwie płytki 8x16). Będzie się łapała na kompresję Jaremy, bo żaden składnik nie będzie przebudowany.

A potem pomysł na 16 która będzie miała wymiar 32x40, albo i więcej. Zależy jak mi się ustawi. Bo ustawienie nie ma znaczenia. ale wszystko będzie modułowe i nie będzie przebudowywane.

Zepsuliście Panowie konkurs.
Ostatnio zmieniony 2017-09-04, 10:28 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 3 razy.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#36 Post autor: JAREMA. »

Mam pomysł na kolejną 16 która będzie 8x32 (dwie płytki 8x16). Będzie się łapała na kompresję Jaremy, bo żaden składnik nie będzie przebudowany.

A potem pomysł na 16 która będzie miała wymiar 32x40, albo i więcej. Zależy jak mi się ustawi. Bo ustawienie nie ma znaczenia. ale wszystko będzie modułowe i nie będzie przebudowywane.

Zepsuliście Panowie konkurs.
to zbuduj i przestań zawracać głowę, tylko ni piłuj klocków tym razem bo to bee.

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#37 Post autor: nisiia »

A może konkurs psuje ktoś kto zamiast dobrze się bawić czepia się jakieś przekreconej trawki i tchnienia wiatru muskającego przestrzeń poza ramą?
Spider44 prace dopuścił i to jest koniec dyskusji. Przypominam że w tym temacie dyskutujemy na temat pracy. Kolejne posty nie na temat nagrodzę odpowiednio.
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

ODPOWIEDZ