[MOC] SZPITAL modular

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#31 Post autor: Pakita »

Cevillus pisze:Szpital jest rewelacyjny. Na dachu powinno być jeszcze lądowisko dla helikopterów. :)
Część z Was sugerowała zrobienie lotniska na dachu. Jest to niewykonalne przy zachowaniu dachu w takiej formie, bo ludziki musiałyby wpadać do szybu windy, żeby zjechać na dół. A ja stanowczo buntuję się przeciwko dobudowywaniu dodatkowego poziomu windy na dachu - moim zdaniem nieładnie by mi to obciążyło mój dach. Także odpada.

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#32 Post autor: martinb »

Czapki z głów!

Awatar użytkownika
DoNewPort
Posty: 27
Rejestracja: 2015-05-31, 17:46
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#33 Post autor: DoNewPort »

Wow! Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba. Jak wspomniano we wcześniejszym poście inkubatory/łóżeczka dla dzieci rewelacyjnie wymyślone. Na pewno oddam głos na MOC miesiąca. Gratuluję pięknej pracy!

Awatar użytkownika
bajlando
Posty: 70
Rejestracja: 2014-11-02, 21:24
Lokalizacja: Bojano/Gdańsk
brickshelf: Bajlando

 

#34 Post autor: bajlando »

Pomyślałbym, że to zestaw, a nawet lepiej:) Te łóżeczka z szybek - mam te szybki jeszcze z dzieciństwa i by mi to do głowy nie wpadło, że tak można :)

Szacun :)

Awatar użytkownika
Bart86
Posty: 93
Rejestracja: 2015-10-20, 10:27
Lokalizacja: Rybnik
brickshelf: bart86

 

#35 Post autor: Bart86 »

Świetne! Szpital wygląda jak rasowy modular z logo duńskiego producenta: ciepła i stonowana kolorystyka, masa detali (zarówno architektonicznych, jak i dotyczących samych wnętrz), uśmiechnięty personel i pielęgniarki (musiałem ;-)) oraz wiele "smaczków" jak chociażby doskonale dobrane śpiące buźki minifigów :-). Wszystko składa się w jedną wielką, dobrze przemyślaną i rewelacyjnie wykonaną całość. Nie pozostaje nic innego, tylko serdecznie pogratulować. Widać kawał włożonej pracy i wysiłku. Jestem na tak :-). A co do konkursu na MOC miesiąca, myślę, że jest to pełnoprawny kandydat do tego tytułu. Gratuluję i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny budynek :-)!
Bart

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#36 Post autor: Durzy »

Nie obrażajcie Pakity! Nie porównujcie tego zestawu z firmowymi modularami! O ile z zewnątrz owszem można, o tyle gotowe zestawy nigdy się nie zbliżyły nawet w połowie do tak szczegółowego wnętrza! Owszem Paryska ma tak szczegółowy parter, ale tylko parter, a nie 3 kondygnacje!

Dodatkowo z tych zdjęć bije szpitalnym klimatem. Psychiatryk w tej kamienicy byłby tak przerażający jak w filmach!
Pakita pisze:moim zdaniem nieładnie by mi to obciążyło mój dach.
Nie tylko nie ładnie. Takie lądowisko wymaga naprawdę solidnego dachu przygotowanego na to, że nieudane lądowanie to jest "spadnięcie" takiego śmigłowca z wysokości np. metra. Stare kamienice nie mają tak wytrzymałych stropów! Masz argument nie do przebicia ;)

Ojkowa
Posty: 1
Rejestracja: 2016-05-31, 18:12
Lokalizacja: Wrocław

#37 Post autor: Ojkowa »

Rewelacja! To chyba najlepszy MOC jaki miałam okazję oglądać :)

Tsarov
Posty: 4
Rejestracja: 2017-09-03, 18:49
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#38 Post autor: Tsarov »

Odkopuję, bo muszę.

Zobaczyłem ten MOC kilka tygodni temu. Zdumiewająca budowla, imponująca. Nie wiem, ile dokładnie zużyłaś elementów, ale jeśli około tyle, co kamieniczki sklepowe, to gdybym mógł kupić taką jak Twoja zdecydowanie zapłaciłbym nierynkową cenę :). Może powinnaś swój projekt zgłosić do Lego Ideas? Jest naprawdę, naprawdę wspaniały.

ODPOWIEDZ