Drag Racing - Trójmiasto :-)))

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#121 Post autor: OmenGda »

JK pisze:
Iasafaer pisze:Zbudowane w godzinę już 3 tygodnie temu?
Mam nadzieję, że czasu budowy nie doliczamy do czasu przejazdu;) Bo ja w godzinę, to byłem w stanie ledwo nakreślić wstęp do zarysu koncepcji:D
Całe szczęście nie :-) to jak z terminem? :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#122 Post autor: OmenGda »

Panowie, proponuję piątek lub sobota za tydzień, czyli 13 lub 14 października. Parking podziemny Leclerc w Gdańsku na obrońców wybrzeża. Ten pod Decathlon'em - zazwyczaj jest pusty :)
Godzina do dogadania. Pasuje Wam? :-)
Ktoś jeszcze chce przyjść? Chociaż pokibicować?
Potem można gdzieś iść na małą 'integrację'? Mi obojętnie gdzie, może być nawet nasz słynny Sopot.

To jak? :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#123 Post autor: Durzy »

Mam nadzieję, że po wyścigach pojawią się zdjęcia bolidów? Ciekaw jestem waszych pomysłów.

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#124 Post autor: OmenGda »

Durzy pisze:Mam nadzieję, że po wyścigach pojawią się zdjęcia bolidów? Ciekaw jestem waszych pomysłów.
Ja swój na pewno zaprezentuję - niezależnie od wyniku :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#125 Post autor: JK »

Niby spodziewałem się października, ale i tak termin mnie zaskoczył... Mój projekt jeszcze w powijakach. Wiele zależy od tego weekendu. A jakby co to mam wrzucić fotkę swojego dragstera?:)

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#126 Post autor: OmenGda »

JK pisze:Niby spodziewałem się października, ale i tak termin mnie zaskoczył... Mój projekt jeszcze w powijakach. Wiele zależy od tego weekendu. A jakby co to mam wrzucić fotkę swojego dragstera?:)
Zależy jaką masz formę napędu i czy chcesz się z tym zdradzić :-)
Mam też nadzieję, że nie będą to ostatnie wyścigi... :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#127 Post autor: OmenGda »

Coś tych bolidów mało póki co... Jeśli się nikt nie zgłosi to przekładam na kolejny weekend. W nieskończoność przekładać nie ma co. Najwyżej wyścigi umrą śmiercią naturalną - czego by mi bardzo szkoda było, bo LEGO dalej tyle możliwości, że konstrukcje mogą być bardzo futurystyczne :-)
Ostatnio zmieniony 2017-10-09, 17:36 przez OmenGda, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
Iasafaer
Posty: 281
Rejestracja: 2015-05-14, 20:05
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#128 Post autor: Iasafaer »

OmenGda pisze:Coś tych bolidów mało póki co... Jeśli się nikt nie zgłosi to przekładam na kolejny weekend. W nieskończoność przekładać nie ma co. Najwyżej wyścigi umrą śmiercią naturalną - czego by mi bardzo szkoda było, bo LEGO dalej tyle możliwości, że konstrukcje mogą być bardzo futurystyczne :-)
No ja generalnie to ten weekend średnio chyba mi wyjdzie, choć to zależy od nastroju mojego szeryfa, czy akurat nie zdecyduje się wysłać mnie z dostawą bananów na księżyc...
No, ale skoro tu i tak nie wszyscy gotowi to niech będzie następny weekend :D

Tylko to generalnie muszą być pewne terminy, bo jeśli o mnie chodzi to ja muszę wiedzieć, że tego, konkretnego dnia chcemy coś organizować, bo tak z doskoku to kiepsko, wystarczy mi, że pracę mam z doskoku xD

Także Panie Omen, jeśli ustalisz termin na 21 października (bo zakładam, że ten weekend i tak już spalony) powiedzmy no to ja postaram się w tym terminie być :)

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#129 Post autor: OmenGda »

Iasafaer pisze:
OmenGda pisze:Coś tych bolidów mało póki co... Jeśli się nikt nie zgłosi to przekładam na kolejny weekend. W nieskończoność przekładać nie ma co. Najwyżej wyścigi umrą śmiercią naturalną - czego by mi bardzo szkoda było, bo LEGO dalej tyle możliwości, że konstrukcje mogą być bardzo futurystyczne :-)
No ja generalnie to ten weekend średnio chyba mi wyjdzie, choć to zależy od nastroju mojego szeryfa, czy akurat nie zdecyduje się wysłać mnie z dostawą bananów na księżyc...
No, ale skoro tu i tak nie wszyscy gotowi to niech będzie następny weekend :D

Tylko to generalnie muszą być pewne terminy, bo jeśli o mnie chodzi to ja muszę wiedzieć, że tego, konkretnego dnia chcemy coś organizować, bo tak z doskoku to kiepsko, wystarczy mi, że pracę mam z doskoku xD

Także Panie Omen, jeśli ustalisz termin na 21 października (bo zakładam, że ten weekend i tak już spalony) powiedzmy no to ja postaram się w tym terminie być :)
Hej,
skoro tylko my chętni, to dogadamy się na PW co do miejsca i czasu. Mi w zasadzie obojętne, więc jest szansa, że to ja się dostosuje do Ciebie :)

Po wyścigu zrobimy tu jakieś podsumowanie, link do zdjęć itp :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#130 Post autor: Durzy »

Jednak nie było żadnego wyścigu? Ciekaw byłem Waszych machin.

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#131 Post autor: OmenGda »

Ciężko się dograć z czasem. Zwłaszcza, że teraz okres świąteczny idzie wielkimi krokami. Ja już ma opis gotowy, zdjęcia robię jutro. Jak nie uda się spotkać to sam nagram jeszcze filmik jak śmiga, zmierzę czas przejazdu i zaprezentuję pojazd :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

ODPOWIEDZ