[Zawody] DFC 2017/2018

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#16 Post autor: Blaha »

Git.
To o której na TG mamy podjechać? I gdzie? Pod Olka?
Mój bolid też 99% - trzeba nasmarować i zakleić spód :)

Awatar użytkownika
Lomeltor
Posty: 264
Rejestracja: 2015-03-01, 21:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Lomeltor »

Trzeba się zgadać w takim miejscu, żeby szło zostawić nasze auta.
STT | Typowy technicowiec

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#18 Post autor: Aleksander Spyra »

Myślę, że można jechać spod Biedronki na Osadzie Jana, powinno być tam miejsce; obok jest jeszcze jeden parking. Dzisiaj pogadam z ojcem, jak wygląda trasa na Opole, macie jakieś doświadczenie?
A, i o której chcemy być na miejscu?
Ostatnio zmieniony 2017-10-19, 06:37 przez Aleksander Spyra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#19 Post autor: Uncle Jaca »

Na miejscu o 10.00, tak, trasa jest dobrze opanowana, droga prosta, na biedrze o 8.30 i git, styknie na spokojną jazdę zajechać.
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#20 Post autor: Aleksander Spyra »

Mi pasuje!
Ja zamierzam jeździć na sucho, zobaczymy, czy wyjdę na tym gorzej. Wezmę też kamerkę ;)

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#21 Post autor: Blaha »

No to jutro zaczynamy :)
8:30 meldujemy się na Biedrze.
Biere wage, tasmę i smarowidło oraz aparat.

Poprawiłem też temat info o DFC/LAR (regulamin i pozwoliłem sobie wkleić część posta Lomeltora ;)
myk

Awatar użytkownika
Lomeltor
Posty: 264
Rejestracja: 2015-03-01, 21:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Lomeltor »

Wszystko co fajnie kiedyś się kończy jak i nasze dzisiejsze zawody. Dzięki Panowie i Panie za miłą atmosferę i świetną zabawę. Jak to zwykle bywa, trochę się pośmialiśmy, nie było raczej spiny o wynik, każdy chyba po pierwszej serii już wiedział na jakiej pozycji zakończy spotkanie :D
Nowe bolidy spisują się dobrze choć mam mały niedosyty póki co. Zobaczymy z czasem, co z tego wyniknie.
Bardzo spodobał mi się pomysł z kamerką na przyczepce i przejazdem na czas. Ciekawe jakie z tego wyjdą ujęcia. Dzięki Olek za wprowadzenie trochę świeżości w nasze zawody oraz za filmowanie naszych przejazdów. Czekamy na filmik.
Ciekawą sprawą był też test, który pokazał, że jednak subtelnie nasmarowany napęd poprawia nieco osiągi. Temat pewnie jeszcze powróci z następnymi zawodami ;)
STT | Typowy technicowiec

ODPOWIEDZ