[MOC] Japoński tuning

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
1maxster1
Posty: 6
Rejestracja: 2016-11-12, 10:50
Lokalizacja: Adamowice / Śląsk

[MOC] Japoński tuning

#1 Post autor: 1maxster1 »

Witam.
Chciałbym wam przedstawić mojego MOCa. Zbudowałem go już jakiś czas temu, ale nie znalazłem chwili żeby go wrzucić.
Czym jest japoński tuning? Jest to chyba jedna z najdziwniejszych form tuningu, auta wyglądają jakby były narysowane przez małe dzieci i przeniesione do prawdziwego świata. W skrócie: malutkie kółka, bardzo szeroki body kit, 2-metrowy blat na przednim zderzaku, prześwit tak mały że liść leżący na drodze potrafi zatrzymać całe auto, rury wydechowe sięgające nieba oraz ko(s)miczie wielki spoiler (jak nie dwa spoilery).
PS. Tak kółka się kręcą.
(Bardzo przepraszam za ten tylny krzywy zderzak, ale siostra robiła zdjęcia i powiedziała, że nie umiała tego ustawić tak, żeby się to nie rozpadało, tak więc wybaczcie :/ )

Obrazek Obrazek Obrazek

Reszta zdjęć
(Uwaga! Bardzo wysoka rozdzielczość zdjęć! 4288x2848)
Ostatnio zmieniony 2017-11-02, 22:29 przez 1maxster1, łącznie zmieniany 1 raz.
Klocki LEGO to nie zabawki, to styl życia
(Komentowanie to nie moja specjalność :I )

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#2 Post autor: eric trax »

Fajnie Ci to wyszło. Oddałeś jak bardzo przerysowany jest ten rodzaj tuningu, ogromny spliter i dyfuzor no i te wydechy :D

Koła mogły by być jednak trochę większe
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Durzy »

A teraz przestań wprowadzać ludzi w błąd i nie pisz, że to japoński tuning. To styl Bosozoku - jest to też cała subkultura, gangi wywodząca się od motocyklów, ale trafiającą też w takiej firmie na auta. Te auta są w stanie jeździć, a Twoje nie, bo szoruje po ziemi przednim spoilerem;)

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#4 Post autor: dirtzone »

Durzy pisze:Te auta są w stanie jeździć, a Twoje nie, bo szoruje po ziemi przednim spoilerem;)
Większym problemem od spojlera jednak chyba jest brak silnika, porównując z "tamtymi prawdziwymi" :P

1maxster1
Posty: 6
Rejestracja: 2016-11-12, 10:50
Lokalizacja: Adamowice / Śląsk

#5 Post autor: 1maxster1 »

Durzy pisze:A teraz przestań wprowadzać ludzi w błąd i nie pisz, że to japoński tuning. To styl Bosozoku...

Dobrze przepraszam, moja wina bo nie sprawdziłem dokładnie.
Durzy pisze:Te auta są w stanie jeździć, a Twoje nie, bo szoruje po ziemi przednim spoilerem;)

Z tym się akurat nie zgodzę, fakt na zdjęciu wygląda jakby szorował po ziemi, ale w rzeczywistości jest inaczej ;)
Klocki LEGO to nie zabawki, to styl życia
(Komentowanie to nie moja specjalność :I )

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: mw »

jak na tak prostą konstrukcję to wyszło fajnie, przerysowanie jest bardzo widoczne - tylna płetwa z fotelików to jest to :)

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#7 Post autor: cichy1987 »

Ciekawa fura😎
Lego nasze Lego

ODPOWIEDZ