41590 Iron Man

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Iwona
VIP
Posty: 388
Rejestracja: 2014-12-27, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

41590 Iron Man

#1 Post autor: Iwona »

Obrazek
41590-1: Iron Man
Seria: BrickHeadz
Podseria: Marvel Super Heroes
Rok premiery: 2017
Liczba klocków: 96
Liczba figurek: 0
Spis części: BrickLink, BrickSet
Opakowanie: kartonik
Cena: bricklink ~30 PLN bez kosztów wysyłki

Opakowanie i instrukcja
Zestaw zapakowany jest w kartonik o wymiarach 9,1 x 12,2 x 7,8 cm. Utrzymano go w dość ciemnych barwach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Instrukcja książeczka, która w 32 krokach prowadzi nas przez budowę.
Obrazek
Obrazek

Zawartość kartonika:
Obrazek
Obrazek

Klocki
Według brickseta jest ich 96
Unikalnymi elementami są:
Obrazek Bright Light Orange Slope, Curved 2 x 4 x 2/3 No Studs with Bottom Tubes with Black Lines and Dark Red Rectangle Pattern, występuje tylko w tym secie
Obrazek Dark Red Tile 1 x 2 with Black Folds and Small Medium Azure and White Circles on Silver Pattern, występuje tylko w tym secie
Obrazek Dark Red Tile 1 x 4 with Black Lines and Blue and White Half Circle Pattern, występuje tylko w tym secie
Obrazek Trans-Light Blue Tile 1 x 1 with White Square Pattern, występuje tylko w tym secie

Minifigi
W zestawie nie ma minifigów.

Model główny
Wymyśliłam sobie, że chcę mieć Iron Mana. Sprawdziłam w jakich zestawach występuje, jakoś nic mi w oko nie wpadło, ale nadarzyła się okazja kupić tego cudaka. Do BrickHerdzów jakoś nieszczególnie mnie ciągnęło, ale wiecie, kobieta jak coś chce to musi to mieć ... chyba, że zmieni zdanie ;)
Zestawik jest niewielki, układa się go szybko i sprawnie. Oczywiście instrukcja mogłaby być o połowę krótsza. W zachwyt nie wpadłam, ale model nie jest zły. Tym niemniej kolejnych BrickHerdzów (raczej) nie kupię.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozostało po budowie:
Obrazek

Podsumowanie
Kwadratowe to to, nieszczególnie urodziwe, ale jak się spojrzy to nie ma wątpliwości co to za postać. W ogóle fenomenem BrickHerdzów jest to, że są zbudowane prawie identycznie a tylko zmiana kolorystyki czy dodanie jakiegoś drobiazgu sprawi, że nie ma się wątpliwości kto to ma być. Ten tu jest moim pierwszym i chyba ostatnim zakupem z tej rodziny.


Za
  • Iron Man!


Przeciw
  • brak

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#2 Post autor: cichy1987 »

Śmieszny ten iron manik:) klocki same fajne uniwersalne bez dziwolągów:) te trans light blue title 1x1 by sie przydały..
Lego nasze Lego

ODPOWIEDZ