Mochub, czyli sprzedaż własnych MOCy

Składnica wiedzy

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
LordXun
Posty: 54
Rejestracja: 2015-01-06, 13:03
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: LordXun »

M_longer pisze:
LordXun pisze:OFC - ja wiem ile czasu i pracy wymaga zaprojektowanie czegoś i i tak nie ma szansy zazwyczaj żeby się to zwróciło jakkolwiek.
Zależy jak długo się inwestycja zwraca ;)
Agreed :)
LordXun

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#17 Post autor: M_longer »

LordXun pisze:
M_longer pisze:
LordXun pisze:OFC - ja wiem ile czasu i pracy wymaga zaprojektowanie czegoś i i tak nie ma szansy zazwyczaj żeby się to zwróciło jakkolwiek.
Zależy jak długo się inwestycja zwraca ;)
Agreed :)
Inna sprawa że ja nie potrafię wycenić ile tak naprawde kosztuje zrobienie instrukcji. Doliczać do tego czasu tworzenie modelu czy nie? Jaką stawkę godzinową przyjąć? Jak liczyć czas potrzebny na stworzenie instrukcji?

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

Najlepiej tak jak Madocca1977... ;)
Kasy z tego nie ma ale są rzeczy, których nie można mieć za pieniądze, jak ludzka wdzięczność i szacunek. On to ma i przypuszczam, że dobrze się z tym czuje, bo wrzuca do sieci kolejne swoje instrukcje.
Ostatnio zmieniony 2017-12-03, 15:07 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#19 Post autor: M_longer »

SERVATOR pisze:Najlepiej tak jak Madocca1977... ;)
Taaa. I być głównym projektantem zestawów Lepina. To już wolę kilka € przytulić :P
SERVATOR pisze:Kasy z tego nie ma ale są rzeczy, których nie można mieć za pieniądze, jak ludzka wdzięczność i szacunek. On to ma i przypuszczam, że dobrze się z tym czuje, bo wrzuca do sieci kolejne swoje instrukcje.
Cóż, ja jestem biedny żuczek i te pieniądze z instrukcji pozwoliły mi na przykład na zbudowanie Ursusa :)

ODPOWIEDZ