[MOC] Jan Sebastian Bach

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#16 Post autor: dmac »

Bardzo dobra praca! Od peruki, przez żabot i pokrętła w organach, po posadzkę. Brawo!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
LordXun
Posty: 54
Rejestracja: 2015-01-06, 13:03
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#17 Post autor: LordXun »

Kurczę, nie lubie BH... bardzo. Ale te Twoje JK są przeurocze. Mam wrażenie, że są dużo lepsze niż zestawowe i stąd jednak na nie ciepłym spojrzeniem patrzę :)
LordXun

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#18 Post autor: cichy1987 »

LordXun pisze:Kurczę, nie lubie BH... Ale te Twoje JK są przeurocze. Mam wrażenie, że są dużo lepsze niż zestawowe
Mam to samo.:) Kolega JK robi świetne BH.:)
Ostatnio zmieniony 2017-12-17, 21:33 przez cichy1987, łącznie zmieniany 1 raz.
Lego nasze Lego

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#19 Post autor: legosamigos »

Powinieneś mieć w podpisie Master Of Brickheadz :) Brakuje tylko jakiegoś podkładu muzycznego ;)
Ostatnio zmieniony 2018-01-13, 21:06 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
michallus
Posty: 141
Rejestracja: 2010-08-03, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: michallus
Kontakt:

 

#20 Post autor: michallus »

Sztos. Jedna z lepszych figurek jakie widziałem.
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 968
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#21 Post autor: Jahoo »

Przepiękny. Od razu widać że to Bach. Gratuluję! O ile wydawało mi się ostatnio, że temat BH jest wyeksploatowany, to patrząc na takiego Bacha zmieniam zdanie.
Falcrum pisze:
Luboniak pisze:
Falcrum pisze:Szczykawki
= strzykawki?
=szczykawki
Jak miało być śmiesznie to Ci nie wyszło. Kolejny przejaw trollingu nagrodzę odpowiednio.
Ostatnio zmieniony 2017-12-18, 11:10 przez Jahoo, łącznie zmieniany 1 raz.
GBC!

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#22 Post autor: meler »

martinb pisze:Kto z Was umie zagrać toccatę i fugę? :-P
Na basie liczy się? ;)

Podobnie jak niektórzy koledzy, unikam BH, ale Twoje oglądam z przyjemnością. W przypadku tej pracy, jeszcze większą ze względu na organy. Pięknie Ci wyszły.
-

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: JK »

Bardzo dziękuję za tak liczne i przychylne komentarze! Miło mi, że Bach wzbudził Wasze zainteresowanie, gdyż faktycznie czasem mam wrażenie, że temat BH jest nieco wyeksploatowany. Choć w gruncie rzeczy sprawia mi tym większą przyjemność poruszanie się w tej konwencji, żeby udowodnić sobie, że można coś jeszcze zrobić inaczej i czymś jednak zaskoczyć:) Cieszę się, że spodobał się Wam dobór części - zwłaszcza wrotek do peruki. Nie było łatwo, ani na etapie ich pozyskania ani montażu. O dziwo, akurat białe wrotki, w odróżnieniu od innych kolorów, stosunkowo słabo się trzymają nawzajem. Cieszę się jednak z tego rozwiązania, gdyż ostatecznie nie tylko udało się uzyskać efekt wizualny, ale całość bardzo solidnie się trzyma. Wrotki są zamocowanie od góry i solidnie podtrzymywane od dołu, a ponadto głowę można spokojnie ścisnąć w rękach bez obawy, że całość wpadnie gdzieś do środka, gdyż każda kolumna wrotek ma oparcie wewnątrz na kaflu. Podsumowując ten przydługi wywód, Bacha będę mógł spokojnie zabrać na jakąś wystawę bez obawy, że nie przetrwa transportu:)

Jeszcze raz wielkie dzięki i pora zabrać się za kolejną postać:) Choć mam świadomość, że niektóre wychodzą lepiej inne pewnie gorzej.

ODPOWIEDZ