[MOC] Lokomotywa Spalinowa SM42 "Stonka" [IR] ( Fi

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Budowniczy
Posty: 20
Rejestracja: 2017-04-18, 09:05
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Lokomotywa Spalinowa SM42 "Stonka" [IR] ( Fi

#1 Post autor: Budowniczy »

A więc po długich pracach, i jeszcze dłuższym oczekiwaniu na elementy :D Wreszcie zakończyłem pracę nad SM42.
Poprzednia wersja viewtopic.php?t=29437&highlight=sm42 nie dawała mi spokoju jeśli chodzi o odwzorowanie.
Poprzednia wersja była zdecydowanie za wysoka, w szczególności kabina. Zapewne można by poprawić to i tamto - ale to zostawię następnym, którzy podejmą ten sam temat :) - Czas na zabawę :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#2 Post autor: legosamigos »

Czy ta lokomotywa jest zbudowana od nowa czy przebudowałeś poprzednią wersję? Dla mnie obie wersje są OK. Co to za element z przodu lokomotywy, to co niby jest chyba filtrem? Brakuje jeszcze jakiś wagonów do pełnego powabu :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Budowniczy
Posty: 20
Rejestracja: 2017-04-18, 09:05
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Budowniczy »

legosamigos pisze:Czy ta lokomotywa jest zbudowana od nowa czy przebudowałeś poprzednią wersję? Dla mnie obie wersje są OK. Co to za element z przodu lokomotywy, to co niby jest chyba filtrem? Brakuje jeszcze jakiś wagonów do pełnego powabu :)
W zasadzie od nowa. Zmieniłem podwozie ponieważ było zbyt wysokie względem oryginału. Tak, to miał być filtr, niestety nie ma elementu 4x4 60474 okrągłego w tym odcieniu zieleni. Postanowiłem użyć zieleni pasującej niż zamontować np dark green. Może mógłbym zastosować czarny 4x4 okrągły pod warunkiem, że znajdę winyl w kolorze korpusu i przykleić wzdłuż brzegu.

( offtop ) A co do kompletu. Jestem w trakcie budowy samo-rozładowującego się wagonu węglarki z IR. Niebawem opublikuje WIP
Ostatnio zmieniony 2018-02-11, 12:23 przez Budowniczy, łącznie zmieniany 3 razy.

R19Cabrio

#4 Post autor: R19Cabrio »

Okrągły element jest z malutkiego zestawu
BL (seria Robo Riders)

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#5 Post autor: cichy1987 »

Ooo piękna maszyna.:) Gratuluje.:)
Lego nasze Lego

ODPOWIEDZ