[MOC] Hans Kloss Spiderbike aka Spidershark

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Hans Kloss Spiderbike aka Spidershark

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Drugi spiderbike do kolekcji latadełek z przyciętymi skrzydłami. Konkurs był w lutym i trzeba było zbudować 3 różne spiderbiki. Ja niestety mam inne tempo i jak tak dalej pójdzie to może się wyrobię z resztą do grudnia.

Tym razem chyba podświadomie zapamiętałem Ninjago Lego Movie i ich ichtiologiczny motyw przewodni maszyn siejących chaos i zniszczenie.

W każdym razie:
Obrazek

Obrazek
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Jaco3011
Posty: 240
Rejestracja: 2016-09-07, 17:03
Lokalizacja: Kielce / Kraków
brickshelf: ---
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jaco3011 »

Pierwsze skojarzenie: Sky Sharks. (premiera we wrześniu 2018). Drugie skojarzenie: Purple Sharks z Warzone Resurrection - takie latadełka z frakcji Kapitolu.

Łaaadne. Nawet brak śmigła nie przeszkadza. W celowniczek by można włożyć rękojeść od miecza świetlnego, nie ma pod kolor to nawet srebrną.
"Kim jesteśmy? Z czego budujemy? Dokąd to wszystko zmierza?" ~własne
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a LEGO LEGO LEGO" ~własne

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Jaco3011 pisze:W celowniczek by można włożyć rękojeść od miecza świetlnego, nie ma pod kolor to nawet srebrną.
Jest w domu szara. Jutro spróbuję.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#4 Post autor: cichy1987 »

Kolejna świetna praca, która udowadnia, że z nie wielkiej ilości klocków można zbudować coś pięknego.:) Gratuluje.:)
Lego nasze Lego

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#5 Post autor: Falcrum »

glaz_pimpur pisze:
Jaco3011 pisze:W celowniczek by można włożyć rękojeść od miecza świetlnego, nie ma pod kolor to nawet srebrną.
Jest w domu szara. Jutro spróbuję.
Według mnie to nie najlepszy pomysł, biorąc pod uwagę, iż tak skonstruowany celownik sterczałby o całego studa ponad poszyciem.
W samym modelu natomiast najbardziej podobają mi się zęby. No i figurka też fajna.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

ODPOWIEDZ