[MOC] Lektyka

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Kaczor

[MOC] Lektyka

#1 Post autor: Kaczor »

Znów jeno wirtualnie i znów tylko parę klocków ;)

Lektyka jaka jest każdy widzi. Nosicielami mieli być Murzyni ale za dużo byłoby brązowegoi dlatego dałem czterech łysych bosonogich niewolników-białasów :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:54 przez Kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

Re: Lektyka

#2 Post autor: lugomina »

Kaczor pisze:Znów jeno wirtualnie i znów tylko parę klocków ;)

Lektyka jaka jest każdy widzi. Nosicielami mieli być Murzyni ale za dużo byłoby brązowegoi dlatego dałem czterech łysych bosonogich niewolników-białasów :D
Przyjemna lektyka, zamawiam nastepne noszenie w niej! Jesli za duzo brazowego Ci wyszlo, to moznaby zrobic wiekszosc jej czesci bezowych (tan), obudowe baldachimu ozdobiona n.p. czerwono-zielono, a te drągi nosne zolte (ze niby to pozlacane) ;)
A Rzymianie mieli w ogóle tylu niewolników murzynskich? Wlasnie tacy zólci "bialasi" sa bardziej prawdopodobni (Celtowie, Grecy i inne podbite nacje)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Zbyt uśmiechnięci ci niewolnicy...

Kaczor

#4 Post autor: Kaczor »

Muszą być uśmiechnięci to w końcu Lego ;) Zrobiłem to na podstawie takiej "winietki":

http://www.preisvergleich.org/pimages/R ... 512_60.jpg

Hippotam

#5 Post autor: Hippotam »

Bardzo sympatyczne. Podoba mi się, jak materacyk miękko ugina się pod tylną częscią ciała tego patrycjusza. Tylko czy lektyka nie szoruje po rzymskim bruku przypadkiem?

Kaczor

#6 Post autor: Kaczor »

Jest na grubość jednej płytki nad ziemią ;) dzięki za rady może uda mi się zrobić poprawki :D

bajus

#7 Post autor: bajus »

przegladajac zadania z BTT pomyslalem o zbudowaniu lektyki :) jak widac nie bylo to skojarzenie odosobnione.. z tym, ze ja zrezygnowalem z tego pomyslu.

lektyka bardzo fajna. mala, poreczna i swietnie wkomponowane podludzikowe wglebienie :)

jesli mialbym cos zmieniac to uzylbym innego klocka (albo te cofnal robiac 'lapke' nie na samym koncu lektyki ale 1 czy 2 stud. wczesniej) jako uchwyty do niesienia. zeby byly krotsze, bo teraz wydaja sie, ze sa 'za dlugie' :)

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#8 Post autor: Iskra »

Bardzo zgrabna :) Też mam lektykę, ale ciii :) Może wcale nie pokażę w takim wypadku tylko spróbuję zrobić coś innego :)

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#9 Post autor: mienso123 »

Lektyka bardzo udana, te białasy trochę za bardzo usmiechnięte jak na niewolników

Kaczor

#10 Post autor: Kaczor »

Jeszcze wersja kiczowato-kolorowo-złota :D Dałem krótsze nóżki dla wygody oraz smutne miny niewolników :D

Obrazek

pkowalcz

#11 Post autor: pkowalcz »

A mnie ta kiczowata wersja właśnie bardziej się kojarzy z rzymskim przepychem i dekadencją...
No i dobrze, że niewolnicy już się nie cieszą :P

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#12 Post autor: lugomina »

Kaczor pisze:Jeszcze wersja kiczowato-kolorowo-złota :D Dałem krótsze nóżki dla wygody oraz smutne miny niewolników :D
Jaka wypasiona teraz bryka-lektyka!
Teraz poprosze o zbudowanie tego w wiekszej wersji i przyslanie mi do domu :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#13 Post autor: mienso123 »

Kaczor pisze:Dałem krótsze nóżki dla wygody oraz smutne miny niewolników :D
I to rozumiem :ok:

ODPOWIEDZ