[Zawody] LTTC 2018 rajd #1

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mistakes
Posty: 529
Rejestracja: 2009-12-20, 18:00
Lokalizacja: Warszawa!
brickshelf: Ayumi

 

#16 Post autor: Mistakes »

Tylko nawet jeśli przestanie padać za chwilę, to i tak do rana to nie wyschnie.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#17 Post autor: Atros »

BJ biorę 6 technic brickow 1x4 szarych

omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: omen »

No... mocno pada.
Jak popada dlugo to Zachodni nie bedzie się nadawal do jazdy.

Ja zobacze te technic bricki ale bede w domu za okolo 1.5h

Kolor jakis konkretny? Bedzie je widac? Bo mam czarne, żółte i czerwone. Ale pewnie czarnych najmniej.
Ostatnio zmieniony 2018-04-13, 21:09 przez omen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#19 Post autor: ManiekManiak »

Powodzenia! Niech Wam się różowe kafle w zębatki powkręcają :P

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#20 Post autor: Sariel »

Ja będę nie wcześniej jak 10:00, jeśli miejscem ma nie być Zachodni (tu niedaleko przestało padać dawno) to niech ktoś napisze pliz.

omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: omen »

Szcześliwice. Spotykamy sie na ul. Wysypiskowej przed mostkiem a potem bedziemy gdzies w głąb parku ;)

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#22 Post autor: Sariel »

Dzięki za tolerowanie mojego plątania się pod nogami dzisiaj, oto efekty:


omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: omen »

Super film. Fajnie że znalazłeś czas.
No i widać że jednak jeździmy, a nie tylko rolujemy ;)

Ominęła Cie spektakularna rolka Cieśla, ale jest filmik Mistakesa.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#24 Post autor: ManiekManiak »

Białe bramki dają radę. Na filmie bardzo widoczne. Że ja do Was mam 100 km. Może się wybiorę, któreś 2 koła między nogi , godzinka i jestem :)

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#25 Post autor: Atros »

Sezon rozpoczęty bardzo przyjemnie. Pogoda ładna, trialówki szybkie, rywalizacja zacięta. Dzięki uczestnikom za rajd i Sarielowi za film.
Kiedy wyniki?

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#26 Post autor: BJ »

Dzięki za rajd i przepraszam za obsuwe z wynikami, dopiero wróciłem do domu. Według mnie bramki ze słomek zdecydowanie na plus, wreszcie wszystkie chorągiewki mają taką samą wytrzymałość.

Wyniki:

ObrazekLTTC #1 2018 by barrtek, on Flickr
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#27 Post autor: omen »

Gratulacje Atros!
Strategiczna decyzja o pozostawieniu opon legowych się opłaciła. Z karą 10% podium wyglądałoby inaczej ;> (choć mogę założyć, że Twoje przejazdy pozbawione uślizgów spowodowanych jazdą na balonach byłyby jeszcze szybsze).
Również jedno moje dotknięcie mniej na jakiejkolwiek sekcji gdzie nie byłem pierwszy odwróciłoby kolejność na podium.
Nie piszę tego aby dyskredytować Twój wynik. Uciekałeś (w zawrotnym tempie), ja goniłem i... niedogoniłem.
Na filmie Sariela widać z jaką prędkościa i precyzją pokonujesz trasy. 7 sekcji, 4 wygrane. Jedna sekcja z czesem poniżej 100 sekund!! , druga poniżej 90!! Szacun.

Rajd przyjemny. Super pogoda jak na to co działo się w nocy. Trasy jak na Szczęśliwice też fajne. Zjazd kamikadze też miał miejsce ;)

Trialówki jeżdżą szybko co nawet zauważyli widzowie na yt.
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 23:58 przez omen, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#28 Post autor: smyk »

Dzięki za miły rajd. Nowe urale bardzo ciekawe.
Cieszę się, że przejechałem większość sekcji na czysto i miałem tylko 4 kary tak jak Omen i Atros. Byliście dzisiaj nie do dogonienia, ale optycznie przewaga Kuby była większa, niż to wyszło w wynikach. Przed rajdem 3. miejsce brałbym w ciemno.
Byłem przekonany, że wygrałem pierwszą sekcję, a tu proszę - Omen wywinął psikusa z dotknięciem.

BJ dziś słabiutko, ale będzie jeszcze groźny. Cieślu zaczyna kierować swoimi maszynami, więc jak już przesiądzie się w coś ze zgrabniejszego i z lepszym przelicznikiem, to może powalczy. Mistakes z przebłyskami, ale respekt ze kierowanie taką wielką krową. Całkiem ładnie zawijała.

Bez tych skrzyń - taki powrót do przeszłości, ale dynamika na plus. I nie ma jednej drogi do zwycięstwa. Tylko szkoda, że rozebrałem Kraza 255b z 2012 roku - byłby super na ten regulamin.

Do zobaczenia w maju!
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#29 Post autor: dmac »

Widzę (na filmie), że fajnie się bawiliście. Gratuluję pięknych konstrukcji; nie przypuszczałem, że w ciągu niewielu lat trialówki zmienią się ze ślimaków w gazele ;) .

Mam tylko jedno kompletnie laickie, głupie pytanie, ale może ktoś litościwy zechce odpowiedzieć: jedna z ciężarówek woziła na sobie kostkę Mindstorms (a w sobie zapewne silniki Mindstorms). W jaki sposób była zdalnie sterowana? Bluetooth i jakaś aplikacja na telefon, czy coś innego? Jak to się robi :) ?
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#30 Post autor: Sariel »

To legendarny telefon ATRa. Ten sam od 10 lat, magiczny, i nikt nigdy nie widział żeby dzwonił ;)

ODPOWIEDZ